tfbank be paslėptų mokesčių

Tai sumani paskola sumaniems, kaip teigia pati bendrovė apie save. Nors ir naujas žaidėjas Lietuvos padangėje ir senas Europoje, bet Lietuvoje tf bank atsiliepimai yra patys geriausi. Aiški ir sumani svetainė leis greitai pasirinkti gauti pageidaujamą paskolos sumą.

Gaukite geriausiomis sąlygomis pasiūlymą, net nevykdami į banką.

Paskolos paraiška užpildoma internetu, pateikiant reikalaujamus duomenis. Taip sutaupomas laikas, nes nereikia fiziškai būti jų padalinyje. Jei TF Bank patvirtiną Jūsų paraiškos prašymą, tai paskola išduodama greitai.

Sąžininga kompanija kuri neturi jokių paslėptų mokesčių įrašytų mažomis raidėmis ar panašiai. Taip yra aišku dar prieš pasirašant sutartį kokios bus kredito išlaidos, o jei netinka iškarto atmesti, net nepradėjus viso proceso.

tfbank atsiliepimai

Rekomenduojame žmonėms kurie neturi skolų, antstolių, yra dirbantys ir pareigingi asmenys.

Kokie dar TF Bank atsiliepimai gali būti?

Šiuo metu galima gauti vartojimo paskolą iki 10000 eurų, taip pat suteikiama paskola automobiliui. Dėl amžiaus cenzo, paraiškos pildytojas turi būti ne jaunesnis kaip 22 metų amžiaus. Turi turėti savo asmeninė banko sąskaitą su tapatybės patvirtinimui reikalingu 1 cento pavedimui. Žinoma, turite būti nuolatinis Lietuvos gyventojas, kad galėtumėte būti svarstomas gauti norimai paskolai.

  • Vartojimo paskola
  • Paskola automobiliui
  • Paskola iki 10000 eurų

Pavyzdžiui: skolinantis 3000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 106,56 €, metinė palūkanų norma – 9,90 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 9,9 €, BVKKMN – 18,14 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3836,19 €.

Panašūs

1 Komentaras

  • Edga

    prieš: 2 metai / 2022-09-26 @ 17:04

    fu šita šlykšti įmonė, tik išrašus duomenys susirinkti ir jokios naudos iš čia, ačiū, kad pasirinkau FinBee, malonūs žmonės.

Komentarai išjungti