Pirma paskola nemokamai – ne visada tą ir reiškia. Tai gali reikšti, kad kažkokį laikotarpį arba tik iki kažkurios pinigų sumos bus neapkrauta palūkanomis. Žinoma tokių pasiūlymų ir nevyksta labai daug.

Išnaudojus bendrovė savo skirtą pinigų krepšelį to mėnesio paskoloms, akciją nutrauks. Todėl jei dvejojate ar imti, tai apsisprendę į teigiamą pusę galite ir neberasti tokio pasiūlymo.

Jei jau prireikė skolintis tai tada siūlome žmogiškas paskolas kur skolina žmonės žmonėms ir pirma paskola nemokamai. Tiesa tokius pasiūlymus dalina ne visos bendrovės.

Tai būna specialūs laikotarpiai ir akcijos kai tai vyksta. Paprastai žmonės net nelabai randa kur tai gali būti. Todėl mes siūlome pasinaudoti jau mūsų surastais pasiūlymais.

Visgi su mūsų pagalbą galite gauti paskola nemokamai ir greitai. Paprasčiau užpildote čia esančius pasiūlymus, kurie paprastai yra atrinkti pagal pigumą ir gerumą.

Pirmos paskolos sąlygos

Jei norite, kad žmonės žmonėms skolintu, turite atitikti tam tikrus keliamus reikalavimus. Reikalavimai sudaryti pagal Lietuvos Bankas nuostatas. Visos nuostatas galite rasti pagrindiniame jų puslapyje čia. Mes galime įvardinti kritinius reikalavimus, kurių neatitikus deja, bet paskolos nebus.

 • Dažniausia paskola teikiama asmeniui nuo 21 metų. Nors galima ir jaunesniems, bet jaunesni neturi dar suformuotos savo kredito istorijos.
 • Paskolos teikiamos iki pensijinio amžiaus, bet yra tendencija neišduoti beveik jau sulaukusio to amžiaus žmonėms.
 • Kaip ir visur kitur reikalavimas yra būti dirbančiu arba gaunantis pastovias darbines pajamas, ne trumpiau kaip 4mėn. Jei gaunate pašalpą arba kitas socialines išmokas, jos neužskaičiuojamos.
 • Asmuo kuris nori gauti iš žmonių paskolą, turi gyventi ir dirbti Lietuvos Respublikoje. Dirbantys užsienyje netinka.
 • Paskutinis lemiamas tai, kad atskaičius nuo jūsų gaunamos algos kitus kreditus, neviršytų 40% sutrumpintai vadinamas DTI.
fjordbank
paskola nemokamai

Jeigu atitikote visus išvardintus reikalavimus aukščiau tai tada sveikiname! Jūs esate rimtas ir geras pretendentas gauti paskolą žmonės žmonėms. Sekantys žingsniai turėtų būti paraiškos pildymas.

Geriausias visų siūlomų bendrovių, kad būtų pasirinkimas. Sekantis žingsnis būtų sulaukti atsakymus, pasilyginti kuris geriausias pasiūlymas ir pasirašyti sutartį. Kitus be problemų galima atšaukti.

Nemokama paskola pasirinkimas

Kadangi pirma paskola nemokamai akcijas atrakcijas teikia ne viena bendrovė, tai mes pabandysime išvardinti daugiau, kad būtų pasirinkimas bendrovių.

Jos ne visada turi geriausias paskolų palūkanas, bet dažnai siūlo įvairias nuolaidas, kad pritrauktų naują klientą. Mums tai jokios įtakos nepadarys. Taigi sekančios kompanijos būtų:

Išvardinome bent kiek vertas dėmesio kur pirma paskola nemokamai. Kai kurios iš jų teikia paskolas žmonės žmonėms. Kaip ir nesvarbu kokią pasirinksite su sąlygą, kad panaudosite akcija. Nebus jokio skirtumo ar žmonės žmonėms išduos kreditą ar įmonė kuri pati turi savo investuojamų pinigų. Panaudojus pirma paskola nemokamai pasiūlymą kito tokio pasiūlymo iš šios bendrovės nebegausite. 

Todėl kai imate akcijos siūlomą pasiūlymą, naudokite pilnai. Ta prasme jei paskola iki 2000 eurų nemokamai, tai ją visą ir imkite, nes palūkanos nesiskaičiuoja, o grąžinti visada spėsite. Su nemokama paskola būna ir ribotas skolinimosi laikotarpis. Siūlome atsižvelgti į visas sąlygas prieš pasirašant sutartis.tente gonflable

Panašūs

5 Komentarai

 • Asta

  prieš: 4 metai / 2020-11-29 @ 14:51

  Man reikalinga 5000€ paskola,as neturiu skolų,bet as turiu vieną įsipareigojimą, kurį tvarkingai moku kiekvieną mėnesį.
  As galiu mokėti dar vieną įsipareigojimą,esu dirbanti Vokietijoje.Lietuvoje pastovios gaunamos pajamos yra -pensija.
  Prašau parašykite apie galimybes

  • Kreditai internetu

   prieš: 4 metai / 2020-11-29 @ 14:53

   Paskolos gavėjas turi dirbti ir gyventi Lietuvoje. Pensijinio amžiaus žmonėms paskolos neteikiamos.

 • Ramunė

  prieš: 4 metai / 2020-11-29 @ 14:51

  Reikalinga 2000 € paskola 2 metų laikotarpiui. Pajamos 1140 € per Man 74 metai, ar galėsite suteikti, prašau, parašykite

  • Kreditai internetu

   prieš: 4 metai / 2020-11-29 @ 14:53

   Deja, bet Jūsų amžiuje pagal Lietuvos Banko įstatymą nebeskoliname.

  • Kreditai internetu

   prieš: 4 metai / 2020-11-29 @ 14:53

   Žinoma, užpildykite prašymą ir po patikrinimo bus pateiktas pasiūlymas

Komentarai išjungti