paskolos is zmoniu

Taigi, tarpusavio skolinimosi tas pats kas paskolos iš žmonių. Taip pat kaip kaimyno, draugo, giminaičio ar kokio kito artimo žmogaus. Kodėl būtent artimo ir kodėl būtent tai pasirinkti yra geriausia? Todėl, kad tai yra taip pat patogu ir svarbiausia pigu palūkanų atžvilgiu skolintis iš žmonių ir tai yra geriausia.

Kai išlieka šitoks balansas tarp žemų palūkanų ir žmonių kurie tau nėra pažįstami yra labai gerai. Vadinasi paskolos iš žmonių nesugadins gerų santykių su artimo rato žmonėmis.

Apskritai paėmus nuo tada kai atsirado ši skolinimosi platforma kur žmonės laisvai gali patys pasirinkti kam skolinti jų nematant tapo labai populiaru. Žmogus pasirenka geriausia variantą ir už jį kas svarbiausia ne permoką!

Kai tuo tarpu kitos bendrovės ir bankai pagal Lietuvos Banko statistika išduoda žymiai mažiau paskolų. Kas tai lemia? Žinoma mūsų siūlomų bendrovių žemiausios palūkanos. Todėl labai gerai kai paskolos žmonių pasirenkamos pačių, savo noru.

Kitas niuansas, kad daug paskolos vartotojų buvo susidūrę su bankais, bei greitųjų kreditų bendrovėmis praeityje. Tas susidūrimas nebuvo pats maloniausias ir išlikęs tikrai yra iki pat šių dienų. Žmonės pradeda skirti pelus nuo grūdų ir supranta, kad nebe apsimoka imti paskolos iš bankų ar greitieji kreditai bendrovių. Viskas dėl vienos priežasties, nes tai gerokai per brangu, nei paskolos iš žmonių kurios yra geriausios šiuo metu.

paskolos iš žmonių

Paskolos palyginimas

Tiesa, kad bankai uždirba iš kitų paslaugų. Tokios kaip bankinės operacijos, investicijos, pavedimai ir kiti mokesčiai su kuriais susiduriame banke. Greito kredito bendrovės praranda klientus, o mažinti savo palūkanas nelabai turi kur. Joms kainuoja didesni pinigai darbuotojų išlaikymui, patalpų nuomai, reklamai ir kitoms įvairioms išlaidoms. Todėl paskolos iš žmonių pasirinkti yra geriausia ir protingiausia.

 • Imdami paskolą iš žmonių, gaunate mažiausias įmanomas palūkanas rinkoje dėl to, kad į Jūsų paskolą investuoja vienu metu daug žmonių po mažas sumas. Tokiu būdu suinvestuota paskola susideda iš mažų paskolų daug žmonių.
 • Bankas arba greitų kreditų bendrovė skolina pati, vieną iškarto sumą. Tai dažniausia būna didelės arba labai didelės palūkanos. Kodėl? Todėl, kad nėra konkurencijos, kaip sutelktiniame finansavime.
 • Kokias galima prieiti išvadas? Labai paprasta numatyti, kad bankas arba įmonės nepaskolins pigiau, nei tai gali mūsų rekomenduojama platforma.

Tiesa, kad bankai uždirba iš kitų paslaugų. Tokios kaip bankinės operacijos, investicijos, pavedimai ir kiti mokesčiai su kuriais susiduriame banke. Greito kredito bendrovės praranda klientus, o mažinti savo palūkanas nelabai turi kur.

Joms kainuoja didesni pinigai darbuotojų išlaikymui, patalpų nuomai, reklamai ir kitoms įvairioms išlaidoms. Todėl paskolos iš žmonių pasirinkti yra geriausia ir protingiausia.

paskola

 

Gaunamos paskolos iš žmonių naudos

Pasvarstykime kokia gaunamos paskolos iš žmonių gali būti naudos jiems patiems. Žinome tai, kad pagrinde sutaupymas, bet ar žinome kiek, kokiais skaičiais tai galime įvardinti?

Paimkime gyvą pavyzdį iš gyvenimo:
Tadas iš didesnio kaimo, tokių kaip Telšių, turėdamas šiokį tokį darbą, kurį jau dirbą ilgiau nei 4 mėnesius, užsimano paskolos. Kadangi jis gyvena vienas ir jam jau virš 40 metų, visada laiku mokėdavęs įmokas turi kreditingumo reitingą A. Pasinaudojęs mūsų čia esančiomis rekomendacijomis jis gavo paskolos iš žmonių be jokių užstatų paskolos iki 5000€ iškarto. Palūkanos buvo pasiūlytos 6% plius nedidelis tarpininkavimo mokestis, kuris nieko neįtakoją. Paskolą gavo per pusdienį. Kuo greičiau užpildai, tuo greičiau gaunate paskolą.

mergina paskola

Jo draugas sužinojęs apie puikias palūkanas ir kad paskolos iš žmonių duoda naudos žymiai daugiau nei be paskolos, nusprendė taip pat užpildyti paraišką. Kadangi jo kreditingumo reitingas buvo B, tai skyrėsi jo ir palūkanos. Kaip tai veikia?

Žmonės kurie investuoja į paskolą, mažiau pasitiki ir tada skolina savo pinigus su šiek tiek didesniais procentais. Bet kadangi jam jau labai reikėjo naujų darbo įrankių sezonui, kad galėtų dar daugiau uždirbti, tai buvo vistiek geriausias pasiūlymas. Tado draugas gavo 11% palūkanas, o ėmė paskola iki 4000 eur.   Ar matote kokios palūkanos? Todėl gaunamos paskolos iš žmonių ir geriausia nauda.

Kur galiu pasiskolinti iš žmonių?

Yra ir kita medalio pusė kai klausia ar galiu paskola iš žmonių pasiskolinti jei neturiu nuolatinio darbo. Arba jei neturiu pastovių pajamų. Taip neišeis, kaip ir netinka dirbantys užsienyje arba dirbantys nelegaliai ir slepiantys mokesčius.

Jei dirbate legaliai, bet užsienyje, tai taip pat nėra tinkamas šis būdas skolintis. Paklausite kodėl taip giežtai? Todėl, kad niekas paskui nenori gaudyti vėjo laukuose. Kas iš to, kad gražiai kalbate ir žadate grąžinti viską iki paskutinio cento.

Tai yra taip iki skausmo jau žinoma situacija, kad tai tiesiog net goktu klausytis tokių maldavimų. Neturėjimas darbo, nesugebėjimas jo dirbti legaliai, tik rodo, kad jums griežtai nereikia išduoti paskolos.

Kitas tipas žmonių yra kurie jau prasiskolinę iki kaklo. Žmogus kuris jau suklydo ne kartą savo praeityje tvarkydamas savo finansus, turi labai didelį potencialą ir vėl tai atkartoti. Jam tai gali pavykti ir nesąmoningai.

Jis pats įtiki, kad gali, kad sugebės grąžinti, bet realybė yra kitokia. Dažniausia tokie žmonės gyvena ne pagal savo kišenę. Įvairios bereikalingos išlaidos kurių normaliai taupantis žmogus išvengtų, jiems neįmanoma. Vėl guodžia save, kad gali, kad moka taupyti.

Tada paskola iš žmonių tampa kaip virvė ant kaklo. Pradeda klimpti vis į gilesnes skolas. Pasiskolina dar didesnius pinigus, kad padengtų dalį kitos paskolos.

paskolos internetu

Paskolų sujungimas (refinansavimas)

Jei dar žmogus nėra visiškai prasiskolinęs, sugeba blaiviai mąstyti ir protauti, tai yra viena išeitis. Paskolų sujungimas į vieną. Ši susidariusi padėtis sunkėja, nes jau ant pečių gali būti ne viena skola. Gerai jei tai nedidelės ir ne ilgalaikės.

Tarkime turite tris vartojimo kreditus su didesnėmis palūkanomis. Tas palūkanas galima sumažinti su paslauga paskolos refinansavimas iš žmonių. Refinansavimas ( paskolų sujungimas ) padengs turimus jūsų vartojimo kreditus ir perims visas skolas sau.

Tokiu būdu taps tik viena paskola. Todėl paskolos refinansavimas yra vienas iš geriausių būdų išbristi iš skolų liūno. Trumpas paaiškinimas kaip visą tai atrodo paeiliui: 

 • Turite dvi ar daugiau įvairių paskolų rūšių ir įsipareigojimų.
 • Pasinaudojate mūsų siūloma bendrove, kuri dirba su mumis ir gaunate palaiminimą nuo mūsų, kad mes jus rekomendavome.
 • Bendrove išperka jūsų skolas, kas kitaip vadinama paskolos refinansavimas.
 • Jūs mokate vieną įmoką, vienai bendrovei, kuri dažniausia turi žymiai mažesnius mokesčius nei prieš tai turėtos.
 • Tokiu būdu taupote savo pinigus, nebe grimstat giliau į skolos liūną ir po atitinkamo laiko tarpo vėl nebeturite skolų.

Žinoma refinansavimas tinka ne visiems. Jei jau turite daug skolų, keli mėnesiai kai nebemokate įmokų ir kiti privalumai. Tai vargu ar kas apskritai jums galės padėti savo pinigais.

Ta prasme noriu pasakyti, kad tai jau beprasmiška. Tokiam žmogui jau reikia kitų būdų išbristi. Priklausomai nuo žmogaus, bet vienas iš būdų tai būtų dirbti. Daug dirbti.

Taigi, apibendrinat visas sąlygas būtų sekančiai. Žmogus turi gyventi ir dirbti Lietuvoje. Darbas užsienyje netinka arba kitaip, jei dirbate užsienyje, tai jame ir skolinkites. Toliau seka, kad skolintojo amžius turi būti nuo 21 metų. Gali būti ir jaunesnis, kaip praktika rodo tai nelabai skolina. Ir paskutinė tai būtų, kad jūsų gaunamo pajamos nesudaro arba neviršija 40 procentų visų kitų kredito įmokų jei tokių turite.

Jei neatitinkate sąlygų reikalingų paskolos iš žmonių gavimui, tai ieškokite toliau. Svarbiausia nenuleisti rankų ir kažką daryti. Jei atsibos ieškoti, nes negaunate, pabandykite pradėti dirbti, gali stipriai padėti tai. Gali netgi nebereikėti skolintis iš žmonių. Apskritai gali pradėti net patikti. Pagalvokite apie tai.

Skolinkis iš žmonių

Kompanija kuri jau gan gerai žinoma visoje Lietuvoje. Skolinkis iš žmonių Finbee turi gerų atsiliepimų ir teikia paskolą įvairioms reikmėms. Kokios tai paslaugos ir kokioms reikmėms būtų galima pasiskolinti išvardinsime žemiau.

Pasiplanuokite ką galite dabar įsigyti su ypač patraukliu skolinimosi būdu. Populiariausi skolinimosi iš žmonių poreikiai:

 • Įsigyti naujai auto transporto priemonei.
 • Refinansavimas turimų vartojimo kreditų.
 • Savo namų remontui, apdailai ar buities įrangos įsigyjimui.
 • Kreditinių kortelių refinansavimas
 • Kitų įvardintų smulkių dalykų kurie bus pateikti paraiškoje.
 • Verslo paskola ir su ja susijusių poreikių.

Kaip matote skolintis iš žmonių galite įvairioms reikmėms. Pavyzdys dėl automobilio, kam taupyti ir laukti, kai jau galite turėt jį dabar. Sudėjus visus bandymus taupyti arba skolintis iš giminių, kai paskui turi jaustis jiems amžinai skolingas tikrai nėra gera išeitis.

is zmoniu su finbee

Skolinimosi iš žmonių pavyzdys

Tarkime norite naujo automobilio kurio kaina rinkoje anot populiarių portalų siekia nuo 6000 eurų iki 7000 eurų.

Taip pat kažkiek atsidedate papildomoms išlaidoms po pirkimo, kaip privalomas automobilio draudimas.

Reikėtų nepamiršti ir einamų techninių darbų atlikti, tokių kaip pasikeisti tepalus ir kitus smulkius dalykus. 

Toliau seka pats skolinimosi iš žmonių proceso pavyzdys. Finbee klientai gauna labai patrauklius pasiūlymus. Pasiskolinti su Finbee galite iki 10000€, bet šiuo atveju reikia paskolos iki 7000 eurų. Tokią paskolą galima gauti nuo 12 iki 60 mėnesių laiko tarpui. Pasiskaičiavę ir pasirinkę sau patraukliausią mokėjimo laikotarpį pradedate pildyti paraišką.

Paraišką pildykite atidžiai, kad neįsiveltu klaidų. Kiekviena klaida prailgins patikros laikotarpį. Galiu garantuoti, kad nepavyks apmauti kompanijos dėl gaunamų darbinių pajamų.

Jei į Jūsų sąskaita darbovietė perveda 1000 eurų algos, tiek Finbee ir matys. Jei parašysite daugiau, bet reali situacija bus kitokia, tai bus ne jūsų naudai. 

is zmoniu

Panašūs