mogo

Mogo lizingas yra didžiausia iš Lietuvos kompanijų, kurios paslaugomis pasinaudojus galite autolizingu įsigyti automobilį. Ne tik įsigyti, bet ir gauti paskolą už automobilį. Tokia paslauga suteikiama turintiems nuosavą automobilį. Norintiems įsigyti galite peržiūrėti jau turimus mogo lizingas pasiūlymus, skiltyje “SIŪLOMI AUTOMOBILIAI“.

Finansuojama 100% automobilio vertė, neatsižvelgiant į automobilio modelį ar markę.

Dauguma Mogo lizingas palikti atsiliepimai yra gerai įvertinti. Kompanija greitai, tvarkingai paruošia ir pateikia reikiamus dokumentus. Kilus klausimams atsakymus galite rasti puslapyje arba pasiklausti jūsų sutartį administruojančio vadybininko.

Mogo lizingas palūkanos, terminai ir skaičiuoklė

Paskolos suma: nuo 500€ iki 10 000€
Grąžinimo terminas: nuo 3 mėn. iki 84 mėn.
Žemiau pateikiami pavyzdžiai su paskaičiuotomis palūkanomis:

Paskolos sąlyga:
Skolinantis 2000 €, o sutartį sudarant 3 metų laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 49%.
Vienkartinis kredito istorijos tikrinimas ir sutarties sudarymo mokestis – 0.00
Mėnesinis administravimo mokestis – nėra,
BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 49.80%.
Eilinės mėnesio įmoka – 107.98 €/mėn.,
Jūsų lizinguojama paskolos suma – 2000€.
Visa grąžinama paskolos suma – 2887.28€.

Maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43.70%. Kredito davėjas nustato Kredito sumos ir termino limitą kiekvienam Kredito gavėjui individualiai, atsižvelgiant į Kredito gavėjo mokumo vertinimo rezultatus, automobilio vertę, prievolių pagal šią ir kitas sutartis vykdymo duomenis ir kitas aplinkybes.

Paskola ar automobilis lizingu?

Pasinaudojant Mogo lt skaičiuokle preliminariai įsivertiname būsimas palūkanas ir mėnesine įmoką. Toliau seka tokie variantai:

 • Ar jūs norite paslaugos – paskola už automobilį?
 • Ar jūs norite pasinaudoti Mogo autolizingas finansavimu perkant savo automobilį?

Pasirinkę pirmą variantą – paskola už automobilį (taip pat tai gali būti motociklas ar kokia kita transporto priemonė), užpildykite paskolos paraišką. Paskolos suma gali siekti iki 110% jūsų automobilio vertės. Sutartis eilinę darbo dieną standartiškai paruošiama per 1 valandą. Įkeitę savo auto transporto priemonę, jūs toliau galėsite ją valdyti.

Autolizingas kaip sutvarkyti reikalus?

Jei domina autolizingas, tuomet pasirinkite iš jau siūlomų automobilių puslapyje, kas būtų paprasčiausias variantas arba turėkite jau suderintą pirkimą pardavimą su savo nužiūrėtu auto. Darant autolizinga labai svarbu, kad būtų galiojantis techninės apžiūros talonas. Transporto priemonė registruojama UAB MOGO LT vardu, o jūs tampate jos valdytojas. Po paskolos padengimo arba išmokėjimo jūs susisiekiate su įmone ir perregistruojate savo vardu.

Ilgalaikė nuoma

Ilgalaikės nuoma tai automobilio nuoma nuo 12 iki 84 mėnesių su galimybę jį išsipirkti. Procesas užtrunka maždaug vieną dieną. Jau net tą pačią dieną galite važiuoti su išnuomotu automobiliu. Išsirinkto automobilio vertė gali siekti iki 10000 eurų.

mogo
Mogo ilgalaikė nuoma

Lankstus klientų vertinimas ir galimybė išsipirkti automobilį šį pasiūlymą daro labai patraukliu. Čia taip pat negalioja taisyklė transporto amžiui ar modeliui. Jei svajojote apie retro automobilį ar katerį su kuriuo lėksite žvejoti, šis pasiūlymas jums puikiai tiks.

Mogo automobilių pardavimo partneriai

mogo partneriai

Norimų įsigyti automobilių pasirinkimas išties ne menkas. Šiuo metu išviso 146 vietos per visą Lietuvą. Pradedant nuo didžiausių miestų ir baigiant mažais miesteliais tokiais kaip Gargždai, Kretinga, Vievis ar Širvintų raj.

Su šitokiu plačiu pasiūlymu tikrai rasite sau tinkamą automobilį. Pagrindinis pasirinkimas yra Vilniuje UAB “Mogo LT” Gariūnų gatvėje. Šiuo metu turima apie 100 automobilių kuriuos galite apžiūrėti, kad ir interneto puslapyje.

Kokios yra sąlygos ir kaip įsigyti Mogo lizingu?

Pirmiausia siūlome pasižiūrėti internete siūlomus automobilius ir nuspręsti iki kurios sumos norite įsigyti automobilį. Žinant tikslesnę sumą jūs jau galite užpildyti paraišką, kad sužinoti ar tai reali suma jums yra ją gauti.

mogo lizingas

Po paraiškos užpildymo, jūs gausite pasiūlymą į savo el. paštą arba skambutį telefonu. Gavus teigiamą atsakymą ir suderinus likusias detales, galite vykti į vietą kur išsirinkote automobilį

Kitos sąlygos kurios turi atitikti yra:

 1. Asmuo nuo 18 metų. Tai pat gali būti ir juridinis asmuo.
 2. Lietuvos pilietis arba asmuo gyvenantis su leidimu Lietuvoje.
 3. Pasas arba ID kortelė.
 4. Banko sąskaitos numeris.
 5. Deklaruota gyvenamoji vieta.
 6. Jei esate fizinis asmuo tai laiduotojas nereikalingas. Juridiniam asmeniui – privalomas.

Perkančiam automobiliui nėra privalomas KASKO draudimas. Išankstinis paskolos grąžinimas yra nemokamas. Jokių daugiau paslėptų mokesčių, viskas greitai ir orentuotai į jūsų poreikius.

Norime atkreipti dėmesį, kad atsižvelgiant į jauno asmens amžių bus pasiūlyta žymiai mažesnė pinigų sumą, lyginant su vyresnio amžiaus asmenimis.

Paskola už automobilį ( paskola uz automobili )

Jūs jau turite automobilį ir norite jį įkeisti, kad gauti paskola už automobili? Tai visai paprasta, finansavimas gali būti nuo 50 eurų iki 10000€ automobilio vertės. Paskolos terminas suteikiamas nuo 3 mėnesių iki 72 mėn. Įkeistu transportu toliau galėsite naudotis.

paskola uz automobili

Paskola gali būti ne tik už automobilį, bet ir motociklą ar kitą vertingą transporto priemonę. Paskolos sutartis už automobilį sudaroma per valanda. Jums tereikia:

 • Užpildyti paskolos paraišką;
 • Gauti Mogo pasiūlymą;
 • Sudaryti paskolos sutartį;
 • Užregistruoti automobilį Mogo vardu;
 • Gauti paskolą į savo banko sąskaitą;
 • Toliau vairuoti savo automobilį;

Visos teikiamos Mogo LT paslaugos

Pabaigoje apibendrinant viską kas parašyta viršuje, išvardinsime visus galimus variantus, kurie teikiami įmonėje:

 • Mogo lizingas arba kitaip autolizingas;
 • Paskola už automobilį kurį valdote savo vardu;
 • Ilgalaikė automobilio nuoma su galimybę jį išsipirkti;
 • Parduodami automobiliai Mogo, bei partnerių;

Verslas sukurtas, kad klientui būtų čia ir dabar. Viskas vyksta greitai ir sklandžiai. Nereikia laukti eilių, visi automobiliai yra vietoje. Juos galite pirma išbandyti ir apžiūrėti prieš pasirašant sutartį. Automobiliai tvarkingi ir prižiūrėti. Tikrai geras pasirinkimas, jei neturite susitaupę iškarto pilnos sumos.

Mogo lt rekvizitai

Uždarosios akcinės bendrovės Mogo rekvizitai
UAB “mogo LT” adresas:
Perkūnkiemio g. 6 , Vilnius, Lietuva
Pašto kodas: LT-12130

Telefonas pasiteiravimui darbo valandomis:
+370 700 800 99

Mogo darbo laikas

Pirmadienis – Penktadienis / 8.00 – 20.00
Šeštadienis – Sekmadienis / 10.00 – 16.00
Pastaba – švenčių dienomis taikomas sutrumpintas darbo laikas arba poilsio diena.

Verslo klientai aptarnaujami:
Pirmadienis – Penktadienis / 9.00 – 18.00

Mogo LT atsiliepimai

Nuo 2013 metų dirbanti ir jau savo vardą užsitarnavusi kompanija, puikiai įvaldžiusi savo sritį. Didelė patirtis leidžia lanksčiai dirbti su naujais klientais ir siūlyti geriausias automobilio lizingo sąlygas. Taip pat padeda nuspręsti kuris geresnis, bei surasti tinkamą automobilį.

Labai mažai kur siūloma paslauga atgalinis lizingas arba dar kitaip – paskola už automobilį. Čia greitai įvertina ir vienos valandos laikotarpyje pinigai jau yra jūsų sąskaitoje. Nėra jokių specialių reikalavimų.

Jei turite kokių skundų ar pastebėjimų…

Taip pat būtų smagu jei parašysite savo pastebėtus pliusus ir minusus bendradarbiaujant su šia bendrove. Bet kokia patirtis su įvairiomis bendrovėmis tai nauda bendrai visiems. Kuo daugiau rinkoje žaidėjų tuo labiau laimi galutinis vartotojas.

Bendrai paėmus visiems geras nebūsi ir vistiek atsiras nepatenkintų aptarnavimu. Šitas neišvengiama ir tokių skundų pilnas Rekvizitai. Turite naudingų pastebėjimų, o gal susidūrėte su kitomis įmonėmis? Parašykite savo rekomendacijas iš savo asmeninės patirties ne vien tik apie Mogo.

Panašūs

1 Komentaras

 • Kreditai internetu

  prieš: 4 metai / 2020-06-25 @ 23:46

  Viskas sklandžiai ir greitai. Atvažiavom, supildėme dokumentus ir išsiskirstėme

Komentarai išjungti