Kokie bendrovės savy atsiliepimai, kuri reklamuojasi jog turi žmonišką požiūrį ir žmogiškas palūkanas? Taip pat tai vienintelė kuri suteikia paskolą net iki 19 000€. Žinoma tai bus verslo paskola, bet pagirtina, kad gali sau tai leisti.

Su Savy viskas paprasta, banke paprasti dalykai virsta sudėtingais, geriau skolintis iš paprastų žmonių.

Paskolos gavimas išties paprastas ir daugelių atvejų tokie pat kaip ir kitų bendrovių. Tiesa, viena ypatybė yra, kad reikės nuskenuoti arba nufotografuoti savo ID kortelę arba pasą, kurį reikės prisegti prie teikiamos paraiškos formos. Toliau, suvedame informacija apie save, spaudžiame „Patvirtinti paraišką”. Identifikacija tiesa brangesnė nei kitur 5 centais, nes tai kainuos išviso 0,06 centai. Žinoma nesuvargsime dėl tiek, na bet vistiek… Po visų procedūrų laukiame atsakymo, kuris įprastai gaunamas tą pačią dieną. Išimtiniais atvejais tai gali užtrukti iki 3 darbo dienų.

Apie pačią bendrovę ir Savy atsiliepimai

Tai dar viena tarpusavio skolinimosi platforma, kur paprasti žmonės investuoja savo pinigus. Dar kitaip gali būti vadinamas sutelktinis finansavimas. Lietuvoje tokių bendrovių yra trys. Ji patogi tuom, kad dėl palūkanų galima tartis. Tiesa, turėčiau pabrėžti, kad žodis „tartis” lengvai tariant čia netinkantis, nes realiai yra ne taip.

savy atsiliepimai

Visas procesas vyksta maždaug sekančiai. Po paraiškos pateikimo yra galimybė gauti 8% metinių palūkanų. Čia taip būtų idealiame pasaulyje. Ne visai idealiame, Jūs gausite pasiūlymą su kokiais procentais skolintų ir kuriam laikui. Žinoma tas nėra blogai, verta pabandyti ir įsivertinti.

Kokios paskolos gali būti iš Savy

Šiuo metu bendrovė teikia bent šešių rūšių paskolas, kurias toliau ir išvardinsime:

  • Vartojimo kreditas
  • Refinansavimas
  • Namo remontui
  • Automobilio pirkimas
  • Verslo paskola
  • Buto arba namo pirkimas

Skolinimosi suma labai priklauso nuo skolinimosi rūšies. Tokio kaip kreditas ir imti 10 000€ – nebūna. Jei nuspręsite, kad reikalinga verslo paskola, drąsiai galite gauti daugiau nei 10000 eurų paskolą. Vartojimo paskola gali būti naudojama ir kelionėms, ir naujai buitinei technikai įsyti ar panašioms reikmėms išnaudoti.

Minimali Savy taikoma paskolos metinė palūkanų norma (MPN) yra  nuo 8%. Minimali paskolos kainos metinė norma BVKKMN  – 20,45%.

BVKKMN – Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Tipinis palūkanų skaičiavimo pavyzdys:

Skolinamasi 2000.00 EUR sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma – 8%. Kredito mėnesinė įmoka yra 96.25 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 2310 EUR, 24 mėn. palūkanos – 310 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 13.40%.

Kitos panašios kompanijos būtų apie kurias galite pasiskaityti tai

Panašūs