paskolu klubas

Pirmoji Lietuvoje sėkmingai darbą pradėjusių sutelktinio skolinimosi platforma yra Paskolų klubas. Kadangi kompanija jau ilgai gyvuoja tai atsiliepimų yra nuo pačių geriausių iki blogiausių. Žinome, kad ir kokias klaidas Paskolų klubas darė seniau, dabar tobulėja, daug investuoja į savo esamus ir būsimus klientus.

Įmonė veiklą pradėjusi nuo 2014 metų ir turi jau pritraukęs didelį investuotojų būrį. Pagal statistiką, vidutinės palūkanos siekia apie 17% vienai paskolai. Koks bus jūsų palūkanų dydis čia priklauso nuo kelių faktorių. Įprastai tai kiekvienam žmogui yra individualu.

Palūkanų dydį lems jūsų kredito reitingas. Jį galite susižinoti CreditInfo puslapyje. Jei paskolų ir kreditų neturite arba jei turėjote ir tvarkingai atsiskaitėte, dėl šio punkto tada galvos sukti neverta. Palūkanos bus mažesnės, nes pagal statistiką esate patikimas klientas.

Metinė palūkanų norma prasideda nuo 6%. Tai tikrai sumažintos palūkanos palyginus su praeitų metų.

Šioje platformoje visada vyravo mažiausios palūkanos, visą jos laiką. Kai baigėsi laikai kai žmonės imdavo paskolas nežiūrėdami, atsirado – Paskolų Klubas. Nesvarbu kokį pirkinį norite įsigyti, didesnį ar mažesnį, čia visada skolintis pakeliui.

Palūkanos skaičiuoklė su Paskolų klubas

Vartojimo paskolos suma: nuo 100€ iki 20 000€
Grąžinimo terminas: nuo 6 mėn. iki 84 mėn.
Žemiau pateikiami pavyzdžiai su paskaičiuotomis palūkanomis:
Skolinantis 2000 €, o sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 6%.
Vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 0.00€ ir vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0.00€.
Vienkartinis administravimo mokestis – 125.51€
BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 12.35%.
Eilinės mėnesio įmokos – 93.87 €/mėn.,
Jums pervedama paskolos suma – 2000€.
Visa grąžinama paskolos suma – 2252.88€.

Maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 13.09%. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo kredito reitingą ir kitus kriterijus, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Kaip vyksta skolinimosi procesas?

Pasinaudojant Paskolu klubas skaičiuokle preliminariai įsivertiname būsimas palūkanas ir mėnesine įmoką. Tai yra galutinis rezultatas. Taip pat jūs galite pasinaudoti pinigų grąžinimo garantija*.

Skolintis galite paspaudę „Gauti pasiūlymą”. Yra įvairių privalumų, tokių kaip:

 • Greitas pinigų išmokėjimas.
 • Pripažinta kokybė.
 • Mažos palūkanos ( tik nuo 6% )
 • Lankstumas
 • Konfidencialumas
 • Jokių išankstinių mokesčių

Gauk paskolą jau dabar

Lengviau ir paprasčiau gauti ir taip pat ją grąžinti. Imkite paskolą su šeima, o dėl bendrų pajamų, galite planuoti gauti didesnę sumą. Kadangi pajamos vertinamos kartu, abu sutuoktiniai turi būti dirbantys ilgiau nei 4 mėnesius. Čia taip pat galioja minėta galimybė paskolą atidėti iki 90 dienų.

paskolos skaiciuokle

Paskolų įnašas lengvai galėsite bankiniu pavedimu arba terminaluose. Žinoma galite tai atlikti internetu. Netgi ir rekomenduojama, nes tai yra žymiai paprasčiau ir greičiau.

Ar yra Paskolu klubas verslui?

Kaip pati bendrovė teigia tai pats paskolų išdavimas pasikeitė. Tokia žinute norima pasakyti, kad tradicinius skolinimosi būdus, tokius kaip bankus ar panašias įstaigas keičia skolinimas iš žmonių.

“PaskoluKlubas.lt” veikia kaip tarpininkas tarp skolintojo ir paskolos gavėjo. Skolintojas investuoja savo pinigus į paskolas, gaudamas galimybę uždirbti iš palūkanų, todėl skolinkis iš žmonių su Paskolų klubas, tampa dar pigiau.

paskolu klubas

Ne, Paskolu klubas neteikia verslui paskolų. Bet jūs kaip fizinis asmuo, be jokio turto užstato galite gauti paskolą iki 20000 eurų.

Paskolą verslui gali gauti individualia veikla/verslo liudijimu dirbantys asmenys. Tai yra įprasta procedūra ir reikalavimai kaip fiziniam asmeniui.

Kokios yra paskolos sąlygos ?

Paskolos sąlygos asmeniui kaip ir visoje Lietuvoje yra tokios pačios:

 • 4 mėnesiai vienoje darbovietėje;
 • Yra pilnamečiai LR piliečiai;
 • LR pilietis su galiojančiu pasu arba tapatybės kortele.
 • Jei norite gauti didesnę paskolą, tai privalumas, kad nebūtų pradelstų skolų.
paskolos salygos

Mokumas yra vertinamas pačios sistemos. Jeigu atmetė jūsų prašymą, galite bandyti šansą su kita skolinimosi platforma Finbee.

Taip pat siūlome atkreipti dėmesį į savo kreditingumo lygį:

kredito reitingas ir palukanos
Kreditingumas

Refinansavimas su Paskolu klubas

Norintiems gauti paskolos įsiskolinusiems refinansavimo paslaugas, jos naudingos įvairiais atvejais: – Kai turima gyvenimą apsunkinančių didelių įsiskolinimų greitųjų kreditų ar lizingo bendrovėms, bankams, kredito unijoms. Kai neįstengiama sumokėti turimų skolų esamomis sąlygomis. – Jei turimų įsiskolinimų palūkanos viršija skolininko galimybes ir norima jas sumažinti.

Kai grąžinti dideles paskolų sumas reikia per trumpesnį laiką nei tai gebate padaryti. Refinansuojant paskolą, jos grąžinimo terminas gali būti pratęsiamas iki 3 – 5 metų. – Kai paskolos grąžinimo laikotarpiu norima mokėti tik palūkanas, o pačią paskolintų pinigų sumą pageidaujama grąžinti mokėjimo termino pabaigoje.

Kai naudojantis skolinimo ir refinansavimo metodu „žmonės žmonėms“ siekiama visiško konfidencialumo. Nors pinigai perkreditavimui bus gaunami ne iš „Paskolų klubo“ sąskaitos, o iš paskolinimo galimybe susidomėjusio žmogaus, tačiau tiek investitorius, tiek paskolos gavėjas nesužinos vienas apie kitą jokios asmeninės informacijos.

Kokios yra paskolos su Paskolų klubas?

Didelė ir gerai išvystyta Paskolų klubas platforma turi pagrindinius paskolos pasiūlymus:

 • Paskolos
 • Refinansavimas
 • Paskola automobiliui
 • Trumpalaikės paskolos kai paskola iki 1000 eurų
 • Ilgalaikės paskolos, kai paskola yra viršija 3000€ ribą
 • Vartojimo paskola be užstato
 • Vartojimo paskola be užstato

Šios paslaugos lengvai pritaikomos kiekvienam iš mūsų. Paskolų klubas  ir paskola iš žmonių plečia savo veiklą ir tobulėja kas dieną. Savo komandoje turi geriausius skolų iš ieškotojus. Kuri dirba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. 

Paskolų klubas rekvizitai

Akcinės bendrovės Paskolų klubas pilni rekvizitai
AB „NEO Finance“ adresas:
J. Galvydžio g. 1, Vilnius
Pašto kodas: LT- 08223

Telefonas pasiteiravimui darbo valandomis:
870080075

Paskolų klubas darbo laikas

I-V / 8.00 – 20.00
VI / 10.00 – 17.00
Pastaba – švenčių dienomis taikomas sutrumpintas darbo laikas arba poilsio diena.

Investuotojai aptarnaujami:
Pirmadienis – Penktadienis / 9.00 – 18.00

Atsiliepimai apie Paskolu kluba

Jau minėjome, kad dėl ilgos veiklos atsiliepimai yra patys įvairiausi. Galime palikti konkrečiai apie savo patirtį atsiliepimą. Tvarkingai ir greitai aptarnaujami klientai. Problemų neiškilo jokių. Patarė dėl sumos ir grąžinimo laikotarpio kliento naudai.

Kadangi Paskolu klubas platforma yra viena iš seniausių, tai natūralu, kad turi ir daugiausia klientų. Atsiliepimai iš žmonių labai įvairūs, priklauso nuo to kurioje žmogus padėtyje. Jeigu mokėjo laiku, turėjo gerą kredito istoriją ir gavo palankias palūkanas tai atsiliepimai iš žmonių bus geriausi. 

Kita situacija su žmonėmis kurie neturėjo geros kredito istorijos arba turėjo, bet paėmę paskolą pradėjo nebemokėti ir ją susigadino. Kaip minėjome aukščiau jie turi labai gerų skolų iš ieškotojus. Gerumas yra tas, kad jus vistiek suras. Už kiekvieną pradelstą mėnesį atsiranda baudos ir vis didėja. Tad iš vienos pusės skolintis iš žmonių gali būti ir ne toks geras sprendimas. 

Panašūs