Kodėl Mokilizingas? Nes man taip patogiau! Va toks drąsus firmos šūkis pasitinka vos atsidarius svetainę. Taigi, mokilizingas atsiliepimai apie teikiamas visas paslaugas.

Rimtai viena iš greičiausiai pervedančių pinigus kompanija!

Viena iš įdomesnių siūlomų paslaugų, ko nesutiksi kitose kompanijose, tai Mokilizingo kortelė. Su ja galima gauti nemokamą vartojimo kreditą nuo 200 iki 5000 eurų per mėnesį. Tai reiškia, kad jei pilnai sumokėsite iki kito einančio mėnesio, jokių palūkanų mokėti nereiks!

Bendri klausimai ir Mokilizingas atsiliepimai

Kas bus jei nespėsite sumokėti sumokėti iki kito einančio mėnesio pabaigos? Pateikiame kokie būtų įkainiai jei dėl kažkokių priežasčių jūs to nepadarytumėte:

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 19,90 %, limito administravimo mokestis – 1,00 €/mėn, BVKKMN – 24,44 %, bendra mokėtina suma – 1229,76 €, mėnesio įmoka – 59,58 €. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų kreditingumo bei rizikos vertinimą, Jums pasirinkus kitą sutarties terminą ar įmokų mokėjimo dieną.

Kaip gauti kortelę? Atsakysiu, kad pakankamai paprastai. Elementariai užpildote vardą, pavardę, el. paštą ir įrašote telefono numerį. Toliau užpildote informaciją kuri yra reikalinga įvertinimui, pasirenkate kaip leisite tvarkyti savo asmeninius duomenis, pasirašote ir laukiate atsakymo.

mokilizingas atsiliepimai

 

 

Lygiai taip pat yra pasirinkus imti paskolą. Procedūros nesiskiria viena nuo kitos, nes tai esmės nekeičia. Reikalingi tie patys pinigai – eurai. Skiriasi tik jų kiekyje. Jei kortele galite gauti iki 5000 kreditą, tai pasirinkus paskolas gausite iki 15 000€.  Viską įvertinant atsiliepimai apie šią kompaniją tikrai yra geri.

Mokilizingas teikiamos paslaugos ir naudos

Turbūt viena iš daugiausią paskolų tipų ir kredito rūšių teikiančių kompanijų:

 • Vartojimo paskola
 • Vartojimo kreditas
 • Paskola automobiliui
 • Paskola būsto remontui
 • Lizingas
 • Kredito kortelė

Lengvas paskolos gavimo formatas, patogus naudoti puslapis ir gražus dizainas. Ko daugiau reikia? Žinoma, tik pinigų!

Pavyzdžiui, skolinantis 10000 €, kai sutartis sudaroma 60 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0,00 %, sutarties sudarymo mokestis – 7,90 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,63 %, BVKKMN – 17,15 %, bendra mokėtina suma – 14569,80 €, mėnesio įmoka – 242,83 €.

Atsižvelgiant į lizingo bendrovės atliktą Jūsų kreditingumo ir rizikos vertinimą ar pasirinkus kitokį sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną, Jums gali būti pasiūlytos ir kitokios sąlygos (pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, sutarties ir mėnesio sutarties mokesčio dydis).

Panašūs

1 Komentaras

 • IRENA

  prieš: 4 metai / 2020-04-17 @ 23:30

  Nerekomenduoju. Įmonėje dirbama neatsakingai, nekompetentingai ir nemandagiai. Dėl jų kaltės (neatsiūstos e.sąskaitos) nebuvo atlikta banko įmoka. Du kartus reikėjo aiškintis, reikalas (tipo) buvo sutvarkytas… Man pasiūlyta mokėti sąskaitas pačiai,o ne su debetu(kas,manau, kelia problemų) ir net nesulaukiau paprasto .žmogiško atsiprašymo už nepatogumus…

Komentarai išjungti