finbee paskola iš žmonių

Viena iš geriausiai vertinamų bendrovių yra Finbee paskola. Apie ją kaip apie kompaniją atsiliepimai yra didžioji dauguma teigiami. Taip pat tai viena iš skolinimosi platformų Lietuvoje, kur paprasti žmonės gali skolinti žmonėms, kitaip tariant investuoja savo pinigus į paskolas. Taip pat yra galimybė investuoti į verslo paskolas arba skolintis verslui.

Įvairiems poreikiams Finbee palūkanos prasideda nuo 0,6 procentų mėnesiui

Visas investavimo modelis paremtas tarpusavio skolinimosi sistema. Vienoje vietoje galite investuoti savo pinigus ir tuo pačiu pasiskolinti iš investuotojų su mažomis palūkanomis.

Palūkanos, laikotarpio terminai ir Finbee skaičiuoklė

Vartojimo paskolos suma: nuo 300€ iki 10 000€
Grąžinimo terminas: nuo 12 mėn. iki 60 mėn.

Paskolos sąlyga:
Skolinantis 1000 €, o sutartį sudarant 5 metų laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 10%.
Vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 5.00€ ir vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 7.50%.
Mėnesinis administravimo mokestis – 0.25% nuo paskolos likučio/mėn.,
BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 18.18%.
Eilinės mėnesio įmoka – 22.77 €/mėn.,
Jums pervedama paskolos suma – 920€.
Visa grąžinama paskolos suma – 1366.20€.

Maksimali BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 43.70%. Konkretus paskolos pasiūlymas kiekvienam klientui pateikiamas individualiai įvertinus jo kredito reitingą ir kitus kriterijus, todėl siūlomos sąlygos gali skirtis nuo pateikiamų pavyzdyje.

Kaip vyksta skolinimosi procesas?

Pasinaudojant Fin bee skaičiuokle preliminariai įsivertiname būsimas palūkanas ir mėnesine įmoką. Tai nėra galutinis rezultatas, nes neatspindi jūsų asmeninės situacijas.

Pasirinkę skolintis reikalingą sumą ir laiko tarpą per kurį norime grąžinti spaudžiame „Pateikti užklausą”. Fin bee personalas iškarto gauna pateiktą paraišką ir patikrina ar nėra klaidų. Tiesa, užklausos priimamos visą parą, bet tikrinamos tik darbo valandomis. Darbo valandas galite rasti čia aprašytas žemiau. Jei patikrinus paraišką viskas tvarkoje tada su Jums susisiekiama dėl tolimesnės eigos.

Finbee paskolos žmonėms

Tai sutelktinis finansavimas, kuris kitaip dar vadinamas paskolos iš žmonių žmonėms. Žinoma tai gali būti ir paskolos verslui. Žmonės patys sprendžia kam paskolinti per Finbee platformą. Apskaičiuodami palūkanas skaičiuoklėje Jūs dar negalite būti tikri, kad tokias palūkanas ir gausite, bet nepergyvenkite, po to kai žmonės su finansuos paskolą, jūs turėsite pasirinkimą ar ją priimti ar atmesti.
Paskolų sąrašą galima matyti viešai, pavyzdžiui čia – paskolų sąrašas žmonėms:

finbee lt

Puikiai tinka žmonėms kurių skolinimosi reitingas yra žemas, bet reikia greitai pinigų. Dėl to palūkanų norma bus didesnė esant su žemu reitingu, bet tai puiki vieta pasiskolinti ištikus bėdai. Žinoma verta skolintis ir gerą reitingą turintiems, nes bus žemos palūkanos.

Ar teikia paskolas Finbee verslui?

finbee verslui

Taip, Finbee verslui paskola suteikiama iki 25 000€ be jokio turto įkeitimo. Įmanoma paskolinti ir žymiai didesnes sumas, pavyzdžiui net iki 500 000€, bet tam jau prireiks užstato. Didžioji dauguma domisi paskola pradedančiam verslui, kad būtų be užstato.

Pasinaudokite tuo pačiu ir verslo paskolų palūkanų kompensavimu kurios gali siekti nuo 50% iki 100% palūkanų kompensavimu. Priklauso nuo veiklos ir įrenginių įsigijimo, diegimo ir aptarnavimo.

Kokios yra paskolos sąlygos ?

Paskolos sąlygos labai priklauso nuo kelių esminių aspektų kurios yra reikalingos apskritai mūsų valstybėje.

Viskas prasideda nuo to ar turite pastovų darbą. Darbovietėje turite būti išdirbęs ne trumpiau kaip 4 mėnesius be jokių pertraukų. Taip pat amžiaus cenzas prasideda nuo 18 metų. Žinoma, jaunas žmogus neturintis nei darbo stažo, nei ilgo laiko vienoje darbo vietoje, sunkiai gaus iš žmonių finansavimą į savo paskolą.

paskolos salygos

Tokio jauno piliečio vienintelė išeitis gali būti tik jeigu jau buvo dirbęs su individualia veikla. Tai labai pagerina situacija skolinantis. Individualios veiklos nuolatinės pajamos turėtų būti minimum 6 mėnesių ar daugiau.

Kredito reitingas ir palūkanų dydis

Dar vienas svarbus momentas yra kuris pagrinde lemia jūsų palūkanų dydį – kredito reitingas. Kuo žemesnis reitingas (pavyzdžiui C arba D) tuo labiau didėja paskolos palūkanos. Tuo pačiu proporcingai didėja arba mažėja sutarties sudarymo mokestis ir administravimas.

kredito reitingas ir palukanos

Sistema sukurta įvertini asmens finansinę padėtį ir gebėjimą tvarkytis. Jei asmens kredito reitingas žemas tai gali būti rodiklis, kad trūksta patirties ir finansinio išprusimo skolinantis pinigus. Ne daug kas nori skolinti pinigus, kad ir už didelius procentus kai yra galimybė, jog jų išvis negrąžins. Prasideda tada teismai, antstoliai ir pinigų grąžinimas nusitęsia neribotam laikui.

Jei turi kelias paskolas padės refinansavimas

Jei turite kelias mažas paskolas ar kreditus, tuomet siūlome viską perkelti į vieną vietą. Visus turimus kreditus refinansuoti. Taip žymiai sumažinsite savo mokamų kiekvieną mėnesį paskolų įmokų sumą. Daugiau apie tai galite sužinoti paskaitę kas yra paskolų refinansavimas.

Perkelti viską į Finbee labai patogu ir paprastą. Patikėkite visą paskolos refinansavimo procesą šios srities specialistams ir iškarto pastebimai
sutaupysite. Tai nieko nuostabaus, nes tams refinansavimas ir skirtas.

Kokias teikia Finbee paskolas platformoje

Finansiškai stipri Finbee platforma yra didelė, todėl gali pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą. Paskolos ir kreditai skirstomi į:

 • Paskolos refinansavimas.
 • Vartojimo kreditas.
 • Vartojimo paskola iki 10000 eurų.
 • Greitos mažos paskolos ilgesniam grąžinimo terminui.
 • Verslo paskolos iki 25000 eurų be užstato.

Kiekvienas pasirinkta paslauga skirstoma į poreikius. Skolinimosi poreikiai gali būti įvairūs, bet mažiausiai skolina kai nurodomas paskolos poreikis yra „medicininės išlaidos”. Verčiau pasirinkti „asmeninės išlaidos” arba „kelionė” žymiai palankiau žiūrės į jūsų paskolos investavimą. Kokia gali būti paskolos paskirtis:

 • Namų remontas.
 • Automobilio paskola.
 • Buitinės technikos įsigijimas.
 • Medicininės išlaidos.
 • Kelionės / atostogos.
 • Asmeninės išlaidos.

Finbee rekvizitai

Uždarosios akcinės bendrovės Finbee pilni rekvizitai
UAB “Finansų bitė” adresas:
Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, Lietuva
Pašto kodas: LT-01144

Telefonas pasiteiravimui darbo valandomis:
+370 (5) 219 9529

Finbee darbo laikas

Pirmadienis – Penktadienis / 8.00 – 20.00
Šeštadienis – Sekmadienis / 10.00 – 16.00
Pastaba – švenčių dienomis taikomas sutrumpintas darbo laikas arba poilsio diena.

Verslo klientai aptarnaujami:
Pirmadienis – Penktadienis / 9.00 – 18.00

Finbee atsiliepimai apie bendrovę

Žemiau galite pasiskaityti mūsų lankytojų kokie yra Finbee atsiliepimai ir bendras įvertinimas. Skundų šiuo metu bendrovė neturi. Jei turite patirties su šia bendrove, nepriklausomai nuo to ar ji buvo gera, ar labai bloga, prašome pasidalinti savo nuomonę. Geri atsiliepimai kelia kartelę visoms įmonėms, o blogi verčia tobulėti.

Visą veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Jei iškyla kokių nors nesutarimų dėl vienos ar kitos pusės kaltės tai sprendžiama pagal vartotojų ir finansų rinkos dalyvių ginčų nagrinėjimo tvarka.

Jei turite kokių skundų ar pastebėjimų…

Taip pat būtų smagu jei parašysite savo pastebėtus pliusus ir minusus bendradarbiaujant su šia bendrove. Bet kokia patirtis su įvairiomis bendrovėmis tai nauda bendrai visiems. Kuo daugiau rinkoje žaidėjų tuo labiau laimi galutinis vartotojas.

Bendrai paėmus visiems geras nebūsi ir vistiek atsiras nepatenkintų aptarnavimu. Šitas neišvengiama ir tokių skundų pilnas Rekvizitai. Turite naudingų pastebėjimų, o gal susidūrėte su kitomis įmonėmis? Parašykite savo rekomendacijas iš savo asmeninės patirties ne vien tik apie Finbee.

Panašūs

1 Komentaras

 • Kreditai internetu

  prieš: 2 metai / 2022-03-21 @ 20:44

  Puiki kompanija, rekomenduoju. Tiesa, uždirbantiems minimumą, neduoda 20 000€ paskolos,o mažiau duoda.

Komentarai išjungti