Eurokreditas tiesiog pigiau

Platforma kuri teikia refinansavimo paskolos paslaugas, arba greitas paskolas iki 4000 tūkstančių.

Dažniausia akcija yra paskolos be užstato iki 3000 eurų.

Prieš pildant paraišką reikėtų pasiruošti kurį nors dokumentą, nes reikės įrašyti asmens kodą. Tada savo elektroninio pašto adreso į kurį bus atsiųstas laikas prisijungimo slaptažodis. Telefono numeris ir asmeninė sąskaita į kurią perves kreditą. Registracijos mokestis yra tik vienas. Jis daromas norint patvirtinti savo tapatybę. Tada pervedamas 0,01 centas. Žinoma šis mokestis negrąžinamas, nepriklausomai suteiktas ar ne – kreditas.

Refinansavimas iš bendrovės Eurokreditas

Jei norite refinansuoti iš šios bendrovės pirmą kartą tai realus kreditas gali būti suteiktas iki 4 000€, iki dviejų metų laikotarpiui. Refinansuoti gali asmenys turintys 2-3 ir daugiau  įsipareigojimus. Kaip ir visur kitur turite būti išdirbęs minimum 4 mėnesius su nuolatinės pajamomis. Gaunamos pajamomis nelaikomos įvairių rūšių pašalpos.

Jei turite pradelstų mokėjimų ar nesumokėtų sąskaitų tada patarimas būtų vienas – nevarkite. Niekas Jums neskolins. Nei ši, nei dar kita įmonė ar bendrovė. Skolins nebent Jūsų draugas, kuris dar nežino, kad iš Jūsų nebe atgaus tos skolos, nes dar pats šventai tikite, kad grąžinsite. Jūsų kredito istorija viešai kalba už patį. Gaišinsite ir savo ir kitų laiką. Prašau gerbti bent kitų laiką.

Eurokreditas atsiliepimai ir bendri klausimai

Dažnai norimi išgirsti yra atsiliepimai ir klausimai ar reikalingas užstatas gauti kreditui. Atsakymas yra, kad nereikalingas. Apskritai paskoloms ir kreditams iki beveik 20000 eurų nelabai reikalingos paskolos.  Žinoma čia turima omenyje mūsų visos siūlomos. Kokios teikiamos paskolų rūšys, išvardintos čia:

  • Vartojimo kreditas
  • Refinansavimas
  • Kreditas
  • Kreditas iki 4000 eurų

Taip pat galimas refinansavimas. Apie tai galima plačiau paskaityti – paskolos refinansavimas.

Kreditai suteikiami nuo 2 mėn. iki 36 mėn. laikotarpiui. Galite gauti kreditą iki 4 000 EUR.

Minimali eurokreditas.lt taikoma paskolos metinė palūkanų norma (MPN) yra 30,04%, maksimali – 74.00%. Minimali bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 54,55%, maksimali – 131,99%.

BVKKMN (MKGN)– Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Bendra kredito kainos metinė norma yra apskaičiuojama ir nurodoma vadovaujantis Lietuvos banko 2012 m. lapkričio 29 d. nutarime Nr. 03-245 „Dėl Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo taisyklių patvirtinimo“ // Valstybės Žinios, 2012, Nr. 140-7230 nustatyta tvarka ir sąlygomis, vadovaujantis tik privalomomis prielaidomis. Tipinis palūkanų skaičiavimo pavyzdys:Skolinamasi 300.00 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma – 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos – 131.28 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 105.05%.

Registracijos mokestis 0.01 EUR. Registracijos mokestis atliktas iš UAB PAYSERA sąskaitos yra NEUŽSKAITOMAS.

Panašūs