bobutes paskola

Daugelis iš mūsų Bobutės paskola atsiliepimai yra kaip vėjo ošimą primenantį pojūtis galvoje, kai iki atlyginimo dar visa savaitė, o piniginėje jau švilpia vėjai. Tokiu atveju neverta dairytis vartojamojo kredito iš banko, kadangi yra paprastesnis finansinės problemos sprendimo variantas – Bobutes paskola.

bobutes paskola
Pavyzdyje pateikiama 500€ paskola grąžinant per 6 mėnesius

Pats paslaugos pavadinimas išduoda, kad šiuo atveju kreditas yra nedidelės finansinės apimties, skirtas išspręsti būtiniausias finansines problemas. Tokio tipo paslaugos pastarosiomis dienomis tapo labai populiarios.
Smagu, kad yra teikiama tokio pobūdžio paslaugų, nes taip neatsisakoma norimo pirkinio, paslaugos ar pramogos.

Bobutės paskolos skaičiuoklė

Tai ypač tapo aktualu šaltuoju sezono metu, kai mokesčiai už komunalines paslaugas suryja trečdalį visų gaunamų pajamų. Paskola yra gerai, o geriausią nuolaidą pasiskaičiuosite su paskolos skaičiuokle užėję per aukščiau esantį paveikslėlį. Ten pat galite ir užpildyti paraišką pagal reikalavimus. Jei yra akcija, tai paskubėkite, nes ji ne amžina!

BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.
Tipinis pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.

Paskolos internetu suteikiamos laikotarpiui nuo 3 iki 48 mėnesių. BVKKMN paskoloms, priklausomai nuo termino ir skolinimosi sumos- nuo 46,31% iki 136,27 %.

Kaip pasiskolinti su bobutes paskola ir akcijos

Kaip galima pradėti skolintis su bobutes paskola, galite sužinoti čia. Pradėkime nuo to,kas yra vartojamasis kreditas ir kuo skiriasi. Visų pirmą tai, kad sumos yra nedidelės, t. y. dažnai svyruoja nuo vieno šimto litų iki kelių tūkstančių eurų.

Klientas privalo grąžinti per palyginant ilgą laiką, lyginant su vartojamuoju kreditu. Tokias paslaugas teikia ne tik bankai, bet ir bobutespaskola.lt kurios turi paslaugų – akcijos kodas. Kad gauti akcijos kodą reikia pirmą užsisakyti el. pašto naujienlaiškį iš įmonės, kurios teikia panašias paslaugas.

Nuolaidos visoms paskoloms. Taip reklamuoja save ši kompanija. Bet ar taip iš tikro yra? Pabandysime trumpai peržvelgti siūlomas paslaugas, kurios būtų paskola kitaip tariant vartojimo kreditas arba paskolos refinansavimas.

Viena iš seniausiai įsikūrusių kompanijų, bet deja ne pigiausiai.. geresnis pasirinkimas būtų kita kompanija. Taip pat plačiau galima paskaityti apie bobutes paskola čia.

Bobutės paskola ir atsiliepimai apie ją jau pakankamai gerai visiems žinomi iš senai. Daug reklamos televizijoje ir įvairių renginių arba laidų rėmėjai. Taip jie užsitarnavo savo vardą ir žinomumą Lietuvos greitųjų kreditų skolintojų rinkoje.

Kaip gaunama „bobutespaskola”

Paskola gaunama internetu arba sms žinute. Kiekviena “bobutespaskola” paslaugas teikianti įmonė nustato savo registracijos mokestį, kuris svyruoja, tačiau daugiausiai nesiekia 5 eurų. Tokia paslauga turi labai daug privalumų. Šiuo atveju, beveik niekada nereikalingas laiduotojas.

Klientui nereikia įkeisti turto, taip pat nereikalingi jokie nuolatines pajamas įrodantys orderiai. Kaip supratome, visas kredito gavimo procesas daug paprastesnis. Kiekviena firmos paslaugą teikianti įmonė susidūrusi su klientu, kuris siekia gauti paskolą, jį patikrina pagal toliau aptariamus aspektus.

Pirmiausia bobutespaskolos paslaugą teikianti įmonė patikrina paciento tapatybę bei amžių. Šiuo atveju reikia pateikti asmens tapatybės dokumentą. Daugeliu atvejų paskola gauti asmuo gali tik nuo 21 metų amžiaus ( nors pasitaiko ir išimčių ).

Banko sąskaita ir pavedimai

Pinigai yra pervedami ne į banko sąskaitą, tačiau į asmeninę kliento nurodytą sąskaitą. Taigi kaip ir supratote, paslaugos teikimo pobūdis yra labai panašus į kreditus teikiančias bankų paslaugas, tačiau turi tik jai būdingų ypatumų.

Kas gali gauti Bobutės paskolą? Ši paslauga teikiama visiems Lietuvos respublikos piliečiams arba ilgalaikį leidimą gyventi mūsų šalyje išdavusios Lietuvos respublikos migracijos tarnybos asmenims. Paskolos paslauga gali pasinaudoti asmenys, kurie turi aštuoniolika bei daugiau metų, t. y. pilnamečiai mūsų šalies piliečiai.

Bobutes pagrindiniai reikalavimai

Visi Bobutes reikalavimai taikomi panašiai kaip ir visoje Lietuvoje. Viršutinio amžiaus ribos cenzas ( daugelis paskolas teikiančių įmonių neteikia vyresniems nei 70 metų žmonėms ). Būtina sąlyga:

 1. Klientas negali turėti jokių kitų finansinių įsipareigojimų, t.y. kitų finansinių sutarčių, lizingo nuomos sutarčių ar kitų finansinius įsipareigojimus patvirtinančių dokumentų.
 2. Klientas, siekdamas gauti Bobutės paskolą, privalo turėti nepriekaištingos reputacijos anksčiau buvusių įsipareigojimų istoriją.
 3. Paskolas teikianti įmonė nesuteiks jei anksčiau klientas yra turėjęs sunkumų vykdydamas finansinius įsipareigojimus.
 4. Pats svarbiausias ir reikšmingiausias, kuriuo remiantis klientas gali gauti yra pastovios mėnesinės pajamos. Taip paskolas teikianti įmonė užtikrina, kad gavęs atlyginimą klientas, pinigus grąžins be jokių finansinių sunkumų.
 5. Norėdamas gauti mini paskolą, klientas taip pat turi atsidaryti sąskaitą banke bei turėti mobilaus ryšio telefoną kaip susisiekimo ir bendravimo priemonę.

Bobutės paskolos refinansavimas

Pasiūlymas su „Bobutės paskola” refinansavimas gali būti, net iki 15000€. Leiskite sau atsikvėpti perkeldami kreditus į vienai bendrovei. Paimkime pavyzdį ir pasiaiškinkime kiek gali sutaupyti refinansuodamas. Tarkime visų turimų paskolų ir kreditų likutis be mokesčių ir palūkanų yra – 6000 eurų.

bobutes skaičiuoklė

Gauname, kad pirma įmoka (pavyzdyje atliktas paskaičiavimas buvo 2019-03-14) bus tik po mėnesio. Žinodami savo turimus kreditus galite iškarto palyginti kiek mažiau liks mokėti. Taip pat tai leidžia pasiskolinti papildomai. Nes apjungus visus įsipareigojimus lieka vietos dėl jau išmokėtos sumos. Galite refinansuoti:

 • Greitus kreditus
 • Automobilio lizingą
 • Kredito unijas ir linijas
 • Kredito korteles ar paskolas iš bankų

Jūs visada turėsite lanksčias grąžinimo sąlygas jei laiku ir sąžiningai vykdysite įsipareigojimus.

Bendri klausimai apie Bobutės paskolą

Bobutės paskola atsiliepimai priklauso nuo to kokios finansinės paslaugos reikia. Jei norite greito kredito, tai pataikėte ten kur reikia. Čia naujai registruotiems vartotojams galima gauti nuo kelių eurų paskolą iki 5000 eurų. Jei atitiksite visus keliamus reikalavimus tai netgi gausite greičiau nei galite įsivaizduoti. Tarkime užpildėte paraišką iš ryto, tai ir turite paskolą iš ryto. Dar galioja taisyklė dėl banko. Jei sutampa bankas pvz.: SWEDBANK, SEB, LUMINOR arba Šiaulių banko sistema tai tada per 15 min. Jei tai bus kita sistema tai pinigų judėjimas gali užtrukti ilgiau, nes pavedimai daromi tris kartus dienoje, tai yra ryte, 12 ir 15 valandą. Jei nesutampa bankai ir kaip sakant nepataikėte ant laiko tai jums nepasisekė, gausite laukti pinigų truputį ilgiau.

Taip pat jei paraiška pateikiama ne darbo metu atsakymo reikės laukti iki artimiausios darbo dienos pradžios. Atsakymą gausite nurodytu telefonu arba sms žinute. Kad užpildyti paraišką, reikės užsiregistruoti bobutes paskola portale. Registracija prasideda nuo standartinių asmens duomenų. Todėl iš anksto galite būti tam pasiruošę. Pasirinkę paskolą ir laikotarpį spaudžiate „Gauk paskolą” viską užpildote, pervedate 1 centą iš savo asmeninės banko sąskaitos ir laukiate atsakymo.

Teikiamos paslaugos su Bobutės Paskola

Šiuo metu Bobutės Paskola teikia šias paslaugas:

 • Greitieji kreditai
 • Refinansavimas

Jei turite kitų paimtų paskolų, bet neviršija 40% nuo Jūsų gaunamos visos algos, tai drąsiai galite pasiskolinti dar. Jei pasiskolinote, bet nusprendėte, kad norite daugiau, tai turėsite imti dar vieną paskolą, nes tos pačios didinti negalite. Šiaip bendras paskolų skaičius yra neribotas. Ribojama tik paskolos suma, kuri negali viršyti 12 000€. Jei sumanysite pratęsti paskolą, tai galėsite padaryti už einamojo mėnesio palūkanų normą. Tada paskola prasitęs papildomai 30 dienų. Tęsti galėsite iki patogu bus vėl daryti pilnas įmokas.

Bobutės paskola atsiliepimai

Kai klientas atitinka teikiančios įmonės lūkesčius, pasiskolinti pinigų jis gali trumpiau nei per valandą būdamas bet kuriame Lietuvos kampelyje. Niekas nedrįstų neigti, kad tai daugiau negu paprasta, patogu ir patikima. Paraišką paskolai gauti galima pateikti keliais būdais.

Bobutės paskola atsiliepimai pateikti internetiniame paskolas teikiančių bendrovių puslapyje. Tiesa, pirmiau Jums reikės užsiregistruoti interneto svetainėje. Kitas daug paprastesnis paraiškos pateikimo būdas yra mobiliojo telefono sms žinute. Jei Jūsų paraiška gauti grynųjų pinigų patvirtinama, tada pinigai pervedami į kliento patvirtintą sąskaitą per kelias minutes.

Daugelis paskolas teikiančių įmonių šią paslaugą teikia darbo dienomis iki 22 valandos. Ilgos darbo valandos leidžia klientams dar efektyviau paskirstyti finansus, ta prasme pasiskolinti pinigų dar efektyviau finansiniams įsipareigojimams įvykdyti.

Nereikėtų pamiršti, kad kiekviena “Bobutės paskola” atsiliepimai teikianti įmonė turi sukūrusi lojalių klientų sistemą. Ką tai reiškia? Lojalus klientas gali skolinti daugiau arba net maksimalią sumą ir grąžinimo terminas jam bus ilgesnis. Tačiau tokias išskirtines sąlygas savo klientams teikiančios įmonės siūlo tik užsitarnavus kompanijos pasitikėjimą.

Bobutės paskola rekvizitai

Uždarosios akcinės bendrovės Finbee pilni rekvizitai:
BnP Finance, UAB
Įmonės kodas: 302447985
Adresas: Žalgirio g. 90, Vilnius, Lietuva
Pašto kodas: LT09303

Bobutės paskola kontaktai

Kontaktai skirti teisiniais klausimais arba refinansavimui:

Telefonas pasiteiravimui darbo valandomis:
Refinansavimo klausimais: konsultuoja tel.nr.: 8 700 800 76
Teisiniais klausimais: konsultuoja tel. nr.: 8 700 800 72

Darbo laikas:

Darbo dienomis 07.30 – 21.00 val.
Savaitgaliais 9.00 – 19.00 val.
Švenčių dienomis 10-18 val.

Refinansavimo skyriaus darbo laikas:
Darbo dienomis 08.00 – 20.00 val.
Šeštadieniais 10.00 – 16.00 val.
Sekmadienis ir švenčių dienos įmonėje yra nedarbo dienos.

Koks klientas gali tapti lojaliu klientu? Pirmiausia pradedam skolinti nuo mažiausių pinigų sumų, jas atidavus laiku – galima tikėtis didesnio pobūdžio finansinės pagalbos. Vėliau gauti ir VIP arba lojalaus kliento statusą. Dar viena sąlygas – būtina grąžinti pinigus laiku ir visą sumą iš karto. Nuo to priklauso ir atsiliepimai.

Panašūs

1 Komentaras

 • Linas

  prieš: 2 metai / 2022-04-17 @ 14:59

  Dideles palukanos, gražinant iš anksto priskaiciuoja kosmosus,
  Viena iš blogiausiu greituju paskolu istaigu , nejimkit neapsigaukit žmonės, yra tikrai daug geresniu istaigu.

Komentarai išjungti