pigi paskola

Tai buvo pigi paskola, o dabar nebėra. Suteikiančių bendrovių, kur palūkanos prasidėdavo nuo 6% yra ir kitų! Gauti paskolą savo asmeniniams interesams tenkinti ir už ją nepermokėti galima pasilyginti apačioje. Savy paskola buvo visoje Lietuvoje viena iš geriausių. Buvo.

BET! Viskas keičiasi, tai pasikeitė ir šioje platformoje. Jūsų paskolą finansuoja savo pinigus investuojantys žmonės, kurie varžosi tarpusavyje dėl galimybės suteikti kreditą. Toks paskolos suteikimo principas naudingas būtent Jums, paskolų gavėjams, nes galite tikėtis žymiai mažesnių palūkanų nei tradiciniuose bankuose ar kreditų bendrovėse.
Kuo pranašesnė Savi paskola ? – Niekuom. Patariame rinktis kitą.

  • Mažos paskolų palūkanos;
  • Individualus požiūris į kiekvieną klientą;
  • Paskolos sąlygos priklauso tik nuo kiekvieno kliento asmeninių finansinių rodiklių;
  • Investuotojai varžosi dėl pavyzdingų klientų, dėl to Jus pasieks paskola su geriausiomis sąlygomis;
  • Galite pasiskolinti nuo 300 – 35 000 EUR;
  • Klientai, kurie renkasi Savy, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams.

Kodėl žmonės rinkdavosi Savi paskolą

Todėl, kad seniau buvo pigiau rinktis savi paskola, o kodėl dabar nebe daug ieškoti tam priežasčių ir nereikia. Dėl vienpusiai nenaudingo pasiūlymo imant paskolą laimi tik viena pusė.  Gaunasi situacija, kad tik kreditorius laimi, o gavėjas šioje vietoje pralaimi.

pirma paskola

Skolintojas patenkintas labai didelėmis palūkanomis, kurias gavo iš sutelktinio finansavimo paskolos prašiusių asmenų,  o asmuo, net neįtarė, kad galėjo pasirinkti pigesnį pasiūlymą. Dar vienas nelaimingas klientas, kuriam buvo galima padėti.

Savy paskola atsiliepimai apie bendrovę

Žinoma tai nėra labdaros fondas ir už dyką čia niekas nevyksta, bet Jūs turite pripažinti, kad palūkanos nuo 6 procentų yra tikrai geras pasiūlymas rinkoje. Bankai šiuo metu skolina pigiausią paskolą nuo 12 procentų, jei tai bus skelbiamos akcijos diena.

Taigi, gaunasi paprasta matematika, bankas skolina už dvigubai daugiau procentų ir tai tik per šventes. Kaip tik šiuo metu bankas SwedBank skolina nuo 18 procentų metinių palūkanų. Tai tikrai nėra pigiausia paskola. Žinoma bankas to ir neteigia, jie per stambūs žaidėjai smulkioms paskoloms.

Plačiau pasiskaityti apie Savy atsiliepimai patį produktą. Ten rasite kokios yra kompanijos palūkanos ir kokiam terminui galima gauti paskolą. Šiuo metu tai ko gero viena iš mažiausiai suteikiančių paskolų kompanijų, dėl griežtos politikos. Tiesa ir palūkanos didesnės nei kitų tarpusavio skolinimosi platformų.

Apibendrinimui apie geriausią paskola

Bankas prašys pateikti krūva dokumentų, taip pat norės, kad pasirašytumėte gyvybės draudimą dar kokį ir pensijos draudimą sugalvos pateikti. Galų gale gausis, kad turite mokėti ne tik paskolą, bet dar ir krūvą kitų abejotinai atrodančių sutarčių, vien dėl to, kad gauti pigiausia paskola per banką. Taip pat vėluojant įmokoms, bankai su jumis nežais ir greitai paduos antstolių kontorai.

Su pigiausia paskola teikiančia bendrovę Savy, jūs visada rasite bendrą kalbą. Atsitikus bėdai galima žmogiškai susitarti dėl įmokos sumažinimo ketvirčiui ar pusmečiui. Vėluojant įmokai, visada galite susisiekti ir paaiškinti susiklosčiusią situaciją ir viską išspręsti abipusiu susitarimu.

Panašūs