refinansavimas

Paskolos refinansavimas gaunama nauda

Siūloma paslauga paskolos refinansavimas yra gerai tiems, kurie jau susidūrė su ilgalaikiais ir/ar trumpalaikiais greitaisiais kreditais. Bet jei turite pradelstų skolų ir norite padengti esamas skolas – tai greičiausiai nepavyks.

Refinansavimas pasiūlomas besikreipiantiems, nes stengiamės subalansuoti žmogaus finansinius srautus, kad nepermokėtų. Sumažinus palūkanų naštą ir pratęsus paskolos laikotarpį, paskolų grąžinimo terminas priklauso, kaip pasirenka pats asmuo.

Nedelsiant ir refinansuojant susikaupusias paskolas, mokėsite mažesnes palūkanas! Čia rekomenduojamoje bendroves kurios teikia PIGIAUSIAS refinansavimas paslaugas.

Paskutiniu metu labai daug žmonių yra pakliuvę į situaciją su greitais kreditais ir paskolomis, kurie yra tikrų tikriausi spąstai. Net ir paėmusiems nedidelias paskolas tenka mokėti gan nemažas palūkanas, bei delspinigius. Jei pradelsiat mokėjimo kelias dienas galite netgi gauti baudas, pratęsus ilgiau, skola atiduodama antstoliams.
Yra atvejų, kuomet vienas asmuo tampa skolingas, net kelioms bendrovėms, kuri kiekviena taiko griežtas sankcijas. Iš viso to tuomet gaunasi, kad pasiskolinote kelis šimtus eurų paskolą, o mokate paskolą kaip už paimtus kelis tūkstančius eurų.

Ar man reikalingas paskolų refinansavimas ?

Ne visada iškarto aišku, kada yra jau reikalingas refinansavimas. Man asmeniškai padėjo apsispręsti šie keli žingsniai:

  • Kiek šiuo metu turite greitųjų kreditų daugiau nei vieną už kurią mokate kas mėnesį?
  • Ar turite paskolą ir kreditą kartu, bet reikia dar šiek tiek pinigų?
  • Jei turite kelias paskolas arba kelis kreditus, bei lizingą pavyzdžiui kokio buitinio daikto, ar panašiai ?
  • Ar yra nesvarbu kurios rūšies paskolos, kreditai ar lizingas, bei manote, kad mokate per daug?

Atsakę bent į vieną klausimą “TAIP”, nedvejojant galite pildyti mūsų rekomenduojamą paraišką – paskolų refinansavimas. Su mūsų pagalba sujungsite turimas paskolas į vieną bendrą katilą. Nustokite permokėti ir pradėkite taupyti!

Ką daryti, kaip pasigerinti esamą situaciją? Tai paprasta, išsirinkite vieną iš bendrovių ir užpildykite paraiškos formą.

Lietuvoje pirmaujanti platforma pagal išduotas refinansavimo paskolas yra palankiausia jūsų pinigų taupymui.

Kiek refinansavimas gali sutaupyti?

Dabar paskaičiuokite kiek kiekvieną mėnesį jūs sumokate kiekvienai paskolų bendrovei ar greitus kreditus teikiančiai įmonei įmokas. Visos įmonės ir bendrovės nuo jūsų įneštos įmokos nusirašo didelį procentą palūkanų.

Paskolų refinansavimas visas tas įmokas padarys kaip viena paskola ir reikės mokėti tik vienai bendrovei, nes visas skolas išpirks ir perkels pas save.

Mokant vienai bendrovei po refinansavimo, iškarto sumažės kiekvienos kredito įmonės palūkanos. Tokiu būdu galite sutaupyti net iki 50 procentų visos paskolos.
Ne gana to, darydami paskolos refinansavimas, galite gauti netgi papildomai pinigų. Gautus papildomus pinigus galėsite iškarto įnešti arba panaudoti savo reikmėms įsigyjant senai svajotą didelį televizorių ar kitą daiktą apie kurį senai galvojote, bet neturėjote tam atliekamų pinigų.

paskolos refinansavimas

Siūlome atidžiai išstudijuoti šį paveiksliuką. Ar matote, kad tai labai panaši situacija į jūsiškę?

Ar refinansavimas galimas jei noriu naujos paskolos?

Kartais yra situacijų kai lieka išsimokėti paskolas nebe daug laiko, bet dėl turimų jų kiekio, kreditorius nebe sutinka išduoti naujos paskolos. Tada reik kreiptis dėl refinansavimas paslaugos, kuri sudengs tarkime visus 4 turimus kreditoriaus skolas. Kaip atrodo viskas pažingsniui:

  1. Kreditai ir įsipareigojimai įvairioms įstaigoms.
  2. Iš mažų įmokų susidariusios didelės įmokos kiekvieną mėnesį.
  3. Reikalinga nauja paskola, bet niekas nebeduoda ketvirtos, penktos ir t.t.
  4. Rekomenduojame įstaigą kurioje atliekamas refinansavimas.
  5. Sutaupote įmokas ir kiekvieną mėnesį mokate žymiai mažiau.
  6. Kitas variantas, kad gaunate reikalingą sumą, bet vistiek mokate mažiau ir tik vienam kreditoriui.

Reikia turėti omenyje, kad ne visos įmonės palengvins Jūsų finansinę naštą po tokio per kreditavimo. Niuansas yra tame, kad kitos bendrovės turi nepalankias sąlygas vartotojui. Būtina žiūrėti tai ką kompanija siūlo. Mes jau atlikome namų darbus ir įvertinome kur yra pigiausia. Taip pat galime pasiūlyti paskolas iš žmonių.

Todėl norime tuom pasidalinti ir su visais mūsų lankytojais. Geras kompanijas turi žinoti visi. Kai kurios įmonės savo sąlygomis skiriasi dėl kai kurių asmeninių aplinkybių.

Tarkime mūsų situacijoje užteko gauti paskola iki 2000 eurų ir grąžinimas per 24 mėnesius. Tai viena bendrovė buvo palankesnė už kitą. Kolegos situacija buvo, kad jam reikėjo paskolos iki 6000 eurų,o laikotarpis 36 mėnesiams. Jam netiko mano kompanija, bet puikiai tiko sekanti. Tokiu principu buvo ištestuotos ir atrinktos vertos dėmesio paskolos bendrovės.

Žinoma, daiktai ir paslaugos gali ir nesutapti, bet esmė, kad mokėjimas skirtingoms bendrovėms ir įstaigoms labai panašu ir pažįstama situacija. O dabar palyginkite kiek susitaupo ? Viskas akivaizdu, tikrai ilgiau nedelskite ir padarykite paskolos refinansavimas. Būsite ne tik pats patenkintas, bet ir piniginė, kurios ir taip visada klausiate po algadienio „kur mano pinigai?!“

Panašūs