be palukanu

Paskolos mokestis. Terminas apibūdinama visa pinigų sumą, kurią klientas turės mokėti paskola be palūkanų paslaugas teikiančiai įmonei. Į ją įeina paskolinta pinigų suma bei palūkanos. Palūkanos didėja priklausomai nuo jų grąžinimo termino.

Šiuo atveju kliento finansinė situacija analogiška vartojimo kredito terminų atidėjimui. Skiriasi tik atidėjimo terminai. Kadangi paskola be palūkanų atveju pinigų sumos yra nedidelės ,tai ir mokėjimo atidėjimo laikotarpis yra neilgas. Jis siekia iki trisdešimt dienų. Negrąžinus kredito, sugadinama kliento reputacija. Taip jis niekada netaps lojaliu. Galimai paskola be palūkanų paslaugą teikianti įmonė daugiau pinigų jam neskolins.

Kita blogybė pačiam klientui yra ta, kad su kiekvieną dieną auga palūkanų normą. Net ir nesumokėjus mažiausios skolos laiku, po kurio laiko tai tampa milžiniška suma. Todėl verta pasvarstyti ar pravartu auginti palūkanas ir neatiduoti pinigų laiku.

Paskola be palūkanų grąžinimo atidėjimas

Visai kitaip žiūrima į klientą, jei jis tariasi kompanijos paskola be palūkanų vadovybe dėl mokėjimo atidėjimo ir nurodo švarią finansinio nemokumo priežastį. Tokiu atveju beveik visada jis sulauks problemos sprendimo bei patarimo iš finansų analitikų.

Todėl daug naudingiau išeities ieškoti kartu su paskola be palūkanų įmonės vadovybe nei piktybiškai vengti atiduoti pasiskolintus pinigus. Klientas bei paslaugą teikianti įmonė pasirašo sutartį. Nevykdant jos finansinių įsipareigojimų, įmonė turi teisę išieškoti patirtą finansinę žalą per antstolių kontoras.

Patarimai dėl paskola be procentų

Nėra vieningos taisyklės, kaip gyvenime užsitikrinti finansinį stabilumą kalbant apie paskola be procentų. Tačiau finansų specialistai pateikia keletą visiems tinkančių bendrų taisyklių. Jas peržvelgsime čia plačiau. Kiti paskola su akcija pasiūlymai yra čia – nuoroda.

 • Pirmiausia labai svarbu perskaityti sutartį ir paisyti joje nurodytų sutarties sąlygų.
 • Kilus neaiškumams, kreiptis į mini kreditus teikiančios įmonės vadovybę. Svarbiausia – išlavinti žinojimą bei pajautimą, kad viskas tikrai aišku. Visi tikriausia suprantame, kad nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
 • Nepatikėti savo asmens dokumentų nepatikimiems, nepažįstamiems žmonėms. Saugoti juos nuo mažamečių vaikų. Didesniems paaiškinti, kad neatiduotų dokumentų nepažįstamiems asmenims be tėvų žinios. Jei pametėte bet kurį asmens dokumentą, nieko nelaukdami kuo skubiau praneškite policijai.
 • Pačiam žmogui svarbu apgalvoti, kokios pinigų sumos tiksliai jam reikia: nesiskolinti per daug pinigų, tokiu būdu užsikraunant sau nepakeliamą finansinę naštą.
 • Labai svarbu nusistatyti pinigų grąžinimo terminą – nedelsiant grąžinti pinigus arba tartis išdavusiai paskola be palūkanų paslaugą, teikiančia įmone dėl papildomo mokėjimo atidėjimo.
 • Pakankamai svarbu apibrėžti pinigus, iš kurių jie bus mokami. Čia ir peršasi viena visiems aiški tiesa, mokėti tvarkyti savo finansus yra menas.piscine gonflable toboggan

Laiku grąžinti pasiskolintus pinigus – ne tik menas, bet ir paties žmogaus pareigingumo įrodymas.

paskola be procentu

Pasidžiaugti šia naujai atsiradusia ir sparčiai populiarėjančia paslauga Lietuvoje, ko gero paskatino ir sparti informacinių technologijų plėtra. Internetas, mobilus telefonas bei kitos informacinės technologijos. Vakarų šalyse ši paslauga tapo tokia įprastinė kaip ir paskolos gavimas banke. Galime pasidžiaugti, kad vis atsirandančios ir populiarėjančios informacinės technologijos gerokai palengvina gyvenimą daugelyje sričių.

Svarbu mokėti įžvelgti teigiamas jų puses. Paskola be procentų niekada nebūtų tapusios tokios populiarios, jei nebūtų išrastas internetas bei mobiliojo telefono ryšys.Šiandien gyventi tapo daug paprasčiau, kompaktiškiau, nes galima pasiskolinti pinigų sumas bet kuriame Lietuvos kampelyje, kur veikia mobilusis ryšys.

Mes nusipelnėme gyventi dar paprasčiau ir imti iš gyvenimo tik pačias geriausias galimybes. Taip ir tai įvykdyti mums padės mūsų atrinktos kompanijos pagal jūsų poreikius. Užpildykite šia trumpą formą ir mes iškarto sugeneruosime geriausią pasiūlymą ir atsiųsime į nurodytą el. paštą

Panašūs

1 Komentaras

 • Pigi paskola

  prieš: 7 metai / 2017-05-11 @ 13:56

  Tik užpildę paskolos paraišką Jūs gausite tinkamiausia sau pasiūlymą, nes ši forma pritaikyta kiekvienam pagal asmeninius poreikius

Komentarai išjungti