greitas kreditas

Apie viską nuo pradžių ir išsamiai, greitas kreditas atsirado dar gilioje senovėje, kai tokio dalyko kaip piniginis vienetas dar neegzistavo ir veiksmas vykdavo tik mainų sistema. Bet net tada jau žmonės skolindavosi ir skolindavo.

Žinoma tai būdavo kur kas paprasčiau ir galbūt lengviau nei yra šiuo metu su greitieji kreditai. Priklausomai nuo to kurią paskolos rūšį jūs pasirinksite. Paskolų rūšių yra daug, bet čia aptarsime pagrindines kurios labiausiai vartojamos ir geriausias pasirinkimas. Pagal kategorijas tai būtų šios:

 • Greitas kreditas
 • Paskolos
 • Paskolos refinansavimas
 • Kredito unija

Šios trys paskolų rūšys yra kaip ir visas pagrindas iš ko gyvena paskolų bendrovės ir bankai. Apie pirmas dvi paskolų rūšis daug kalbėti nereikia ir plius minus apie jas visiems viskas yra aišku ir žinoma. Trečioji rūšis verta dėmesio, nes dar ne visi žino, kad galima sutaupyti ir netgi labai. Todėl ją išskirsiu ir duosiu naudingų gyvenimiškų patarimų.

Kas yra greitas kreditas ir paskola

Jei turite daugiau nei vieną, o tuo labiau daugiau nei keturis įgytus daiktus su greitas kreditas pagalba, tai paskolos refinansavimas yra būtent tai ko jums tikrai reikia šiuo metu.
Kodėl aš manau, kad jums to reikia?

greitas kreditas

Imkime dabar ir paskaičiuokime su pavyzdžiais, kad būtų viskas dar aiškiau ir suprantamiau turėdami omenyje, kad buvo imtas greitas kreditas.

Pavyzdyje pateikiama 500€ paskola grąžinant per 6 mėnesius

Pavyzdys:

Pirkote išsimokėtinai televizorių. Tarkime paskolos terminas yra 24 mėnesiai. Mėnesio įmoka yra 20€, viso jūs skoloje 480€ lizingas suteiktas GF.
Vėliau sugedo jūsų buityje skalbimo mašina. Naują lizingą suteikė ir išsimokėtinai 24 mėnesiams išdavė Šiaulių bankas. Mėnesio įmoka 15 eurų. Bendrai 360€ lizinguojama suma.

Gavote puikų pasiūlymą įsigyti nekilnojamo turto, nuosavo būsto. Tarkime paskolos įmokos kas mėnesį yra 150€ iš suteikto banko X . Viso bendrai per mėnesį jūs mokate 185 eurus. Visos bendrovės ir bankai užsidėję savo procentus ir palūkanas. Perkėlus visas paskolas į vieną bendrovę mes sutaupysime visas tas likusias dviejų bendrovių palūkanas. Paskolos refinansavimas tuom ir naudingas. Nes iš 185€ jums liks mokėti apie 160. Tad kodėl nesutaupius su paskolos refinansavimu?

Kam reikalingas refinansavimas turint greitas kreditas sutarčių

Turėčiau pridurti, kad ne visada galima įtraukti būsto paskolas į refinansavimas sąskaitas. Bet kad ir abu lizingus už televizorių ir skalbimo mašiną galite refinansuoti plius išsirinkti naujausio modelio Samsung S Galaxy ir mokėti tą pačią 35€ įmoka. Ir mokėsite tik vienai bendrovei! Bei turėsite naujausio modelio telefoną.

Paskolos refinansavimas tikrai geras pasirinkimas kai negalite sau leisti iškarto įsigyti norimų daiktų arba sunku taupyti. Nevisi žmonės įvertina koks tai naudingas dalykas yra paskolos refinansavimas. Todėl visas paskolas gautas iš greitas kreditas vertėtų apmąstyti perkėlimui į vieną bendrą paskolą.

Panašūs

2 Komentarai

 • Kestutis

  prieš: 5 metai / 2019-01-08 @ 20:10

  Kaip galima pas jus gauti paskola

  • Kreditai internetu

   prieš: 5 metai / 2019-01-09 @ 16:44

   Išsirenkate vieną ar kelias siūlomas bendroves ir užpildote paraiškas. Kai esate dirbantis atitinkate visus reikalavimus tai yra greita ir paprasta. Kai dėl kažkurių svarbių priežasčių negavote vienoje, tai negausite nei vienoje. Čia faktas.

Komentarai išjungti