pigios paskolos

Pigi paskola internetu savo asmeniniams interesams tenkinti ir už ją nepermokėti. Šioje platformoje Jūsų paskolą finansuoja savo pinigus investuojantys žmonės, kurie varžosi tarpusavyje dėl galimybės suteikti kreditą. Toks paskolos suteikimo principas naudingas būtent Jums, paskolų gavėjams, nes galite tikėtis žymiai mažesnių palūkanų nei tradiciniuose bankuose ar kreditų bendrovėse.

Taip pat, jei turite paėmę kelias paskolas ir yra iš skirtingų paskolų bendrovių, mes Jums siūlome padaryti paskolos refinansavimas. Tai yra, kad visas turimas einamąsias paskolas jūs galėsite pervesti į vieną ir mokėti vienai bendrovei. Šiuo metu labai patrauklų pasiūlymą turi finansų bitė (paspauskite ant paveiksliuko ir jus nuves kur reikės užsipildyti paraišką)

Pigi paskola internetu finansų bitė

  • Mažos paskolų palūkanos;
  • Individualus požiūris į kiekvieną klientą;
  • Paskolos sąlygos priklauso tik nuo kiekvieno kliento asmeninių finansinių rodiklių;
  • Investuotojai varžosi dėl pavyzdingų klientų, dėl to Jus pasieks paskola su geriausiomis sąlygomis;
  • Galite pasiskolinti nuo 300-6000 EUR;
  • Paskolos refinansavimas

 Klientai, kurie renkasi FinBee, žymiai sumažina savo kasmėnesines įmokas kitiems kreditoriams!

Ši naujas skolinimosi būdas prasidėjo visai nesenai. Tai labai patogi pigi paskola internetu, kai nereikia niekur išeiti iš namų. Jūs užpildote paraišką ir sutinkate, kad būtumėte patikrintas.
Tada nustatoma tapatybė padarant vieno cento pavedimą į sąskaitą. Kadangi ši platforma nori išsiskirti geriausiu investavimu Lietuvoje, tai čia paskolos išduodamos labai atsižvelgiant į jūsų esamą padėtį. Paskolos gavėjas turi būtinai būti išdirbęs ne mažiau kaip 3 mėnesius vienoje vietoje. Praktiškai neturėti jokių kitų neišmokėtų paskolų, nes ši paskola internetu gali būti neišduota.

Visumoje tai viena geriausių vietų skolintis internetuTokių paskolos pasiūlymų ir su tokiom mažom palūkanų normomis, banke tikrai niekas nepasiūlys. Apie visokias kreditų įstaigas tokias kaip popkreditas, vivus, bigbank ir kitos greitųjų kreditų įstaigos, net užsiminti čia neverta. Tokiose bendrovėse metinės palūkanos siekia visus 100 procentų! Tai galima prilyginti „apiplėšimui viduryje baltos dienos” kaip sakoma.

Finansų bitė teikia ne tik privačių asmenų poreikių finansavimus. Šiuo metu aktyviai pradėjo dirbti ir su įmonėmis, kurioms plėtrai reikia investicinių lėšų. Tai puiki proga ir investuotojams užsidirbti. Jei kažkokiu būdu šį straipsnį skaito ir potencialus investuotojas. Pigi paskola internetu geriau nei kur kitur. Jei jau turite paskolą, bet norite sumažinti jos dydį tai siūlome paskolos refinansavimas.

Ką daryti jei negaliu gauti pigios paskolos ?

Tikėtina, kad pagrindinė priežastis dėl kurios negaunate pigios paskolos iš mūsų yra ta, kad Jūsų įsipareigojimų kreditų įmonėms santykis yra didesnis nei 40%. Ką tai reiškia? Pateiksime pavyzdį, kad būtų lengviau suprasti. Jei uždirbate 500 eurų per mėnesį, o paskolų bendrovėms kiekvieną mėnesį mokate 200 eurų, tuomet Jūsų pajamų ir išlaidų santykis yra 40%. Tai reiškia, jog daugiau skolintis jau nebegalite.
Tačiau, ką daryti jei paskolos yra labai brangios ir jų išmokėti negalite? Žinokite, kad Lietuvoje tokių žmonių yra tikrai daug, dėl to savęs nekaltinkite, o imkitės kuo skubiau spręsti problemą.
Visų pirma, pabandykite iš naujo kreiptis į mūsų bendrovę. Gali būti, kad praėjus kuriam laikui, Jūsų pajamų ir išlaidų santykis pagerėjo, dėl to pigesnės FinBee paskolos Jums ir vėl tapo prieinamos. Norėdami kreiptis dėl pigios paskolos, spauskite čia.

Jei padėti negalėsime, tuomet rekomenduojame kreiptis į artimuosius. Aiškiai įvardinkite problemą ir paprašykite pagalbos. Pasistenkite sumažinti savo paskolų įmokų ir pajamų santykį (DTI) tiek, kad galėtumėte kreiptis paskolos į pvz. tarpusavio skolinimo platformą ir refinansuoti turimas brangias paskolas pigia paskola. Norėdami sužinoti kas yra refinansavimas ir sumažinti įmokas, spauskite čia.

pigios paskolos

Tačiau, jei tokia situacija negalima, siūlome pasvarstyti apie nuosavo būsto užstatymą paskolų bendrovėms. Nors užstatyti turtą nėra nei jaukus, nei malonus užsiėmimas, tačiau tai gerokai palengvina kasmėnesinę finansinę naštą. Paskolų bendrovės gali pasiūlyti net tris – keturis kartus mažesnes palūkanas nei mokate dabar tuo atveju, jei paskolos vykdymą užtikrinsite nekilnojamuoju turtu. Pasidomėkite galimybe pasiskolinti įkeičiant nekilnojamą turtą ir kas yra refinansavimas.

Panašūs