ecocredit

Kompanija save pristatanti kaip visų rūšių greitieji kreditai. Kadangi didžiausia galima paskola iki 1500 eurų tai pavadinčiau smulkių greitųjų kreditų kompanija.

Šūkis – mažiname kreditų kainas visiems laikams!

Puikus sprendimas jei reikia kredito internetu čia ir dabar. Greitai priimanti sprendimus įmonė su įvairiomis akcijomis bei pasiūlymais.

Bendri klausimai ir Ecocredit atsiliepimai

Ecocredit atsiliepimai apie kompanija yra geri tik iš tų kuriems reikia greitų kreditų. Blogi iš tų kurie ieško vartojamos paskolos. Visų pirma tai neteisinga yra taip vertinti, nes tai dvi skirtingos paskolų rūšys, kurias sieja tik vienas – pinigai. Toliau absoliučiai viskas yra kitaip. Kadangi greitieji kreditai orentuojasi į mažas ir trumpalaikes paskolas, o vartojimo paskolos į didesnes ir ilgesnio laikotarpio paskolas. Jei supratote esmę, tai džiugu važiuojame toliau.

ecocredit atsiliepimai

 

Aprašysime kaip galima gauti arba pasiskolinti iš šios kompanijos. Viską pradedame nuo registracijos, formoje supildydami tikslius savo duomenis. Kaip ir visur reikės patvirtinti savo tapatybę ir duodi leidimą juos tvarkyti. Be šio sutikimo absoliučiai nei viena Lietuvos kompanija neišduos paskolos. Tai būtų tas pats, kas padovanoti klientui pinigus. Patvirtinus, kad susipažinote su kredito sutartimi ir sąlygomis spaudžiate “Tęsti registracija”. Tada reikės sumokėti registracijos mokestį, kuris yra 29 centai. Tuo metu į Jūsų nurodyta el. pašto dėžutę ateis laiškas su slaptažodžiu. Prisijungus spaudžiate “Kredito paraiška” ir užpildysite jų vadinama deklaracija. Tik tada išsirinksite sumą ir terminą. Atsiliepimas būtų, kad šios įvairios atlikti “misijos” truputį vargina. Galėtų būti ir paprasčiau, bet turim, ką turim.

Ecocredit teikiamos paslaugos ir naudos

Šiuo metu Ecocredit gali pasiūlyti net ne kelias, o daug paslaugų, tokių kaip:

 • Faktoringas (abejoju ar atsiras tokių, na bet gerai)
 • Refinansavimas (čia tik to ir be trūko)
 • Kreditas internetu
 • Greitieji kreditai
 • Vartojimo kreditai

Žodžiu taip, jei tarkime buvo balius per kurį nenumatytai išsileidote daugiau, o iki algos dar dvi savaitės, ši kompanija puikiai pagelbės. Jei žaidėte azartinius žaidimus visą naktį ir pralošėte visus savo pinigus, o avansas tik kitą savaitę, vėlgi, ši kompanija Jums puikiai tiks. Jei dėl kažkokių priežasčių apskritai pritrūko pinigų, tarkime apie 300€ ir iki algos liko dar gera savaitė, tai čia puiki vieta pasiskolinti. Bet tik pasiskolinti labai trumpama, nes kitaip galima ir prasiskolinti su tokiomis palūkanomis. Teisybės dėlei galiu pasakyti, kad palūkanos nėra tokios didelės jei lyginti su kita greitųjų kreditų kompanija. Todėl tai būtų vienas iš geriausių pasirinkimų imant greitą kreditą.

Bendra Vartojimo Kredito kainos metinė norma yra apskaičiuojama ir nurodoma vadovaujantis Lietuvos banko 2012 m. lapkričio 29 d. nutarime Nr. 03-245 „Dėl Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos skaičiavimo taisyklių patvirtinimo“ // Valstybės Žinios, 2012, Nr. 140-7230 nustatyta tvarka ir sąlygomis, vadovaujantis tik privalomomis prielaidomis. Kreditai yra teikiami pagal tokį palūkanų apskaičiavimo pavyzdį:

 • bendra vartojimo suma, kai suteikiamas kreditas – 300,00 EUR
 • palūkanų suma – 28,40 EUR
 • metinė palūkanų norma – 74,96 %
 • sutarties terminas, kai kreditas 61 diena
 • bendra kredito gavėjo mokama suma – 328,40 EUR
 • bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 114,55%

Kreditai dengiami minimaliam– 61 d., ir maksimaliam – 720 dienų laikotarpiui. Kreditai gaunami su maksimalia palūkanų norma – 75%, tačiau kreditas gali būti suteikiamas su minimalia metinę palūkanų norma – 72,96%. Minimalus BVKKMN 105,14%, maksimalus BVKKMN 114,60%.

Panašūs